Ogólnie to super, ten temat więcej wniósł pomysłów i spostrzeżeń niż ja dotyczałem przez ostatnie 3 miesiące i o to mi chodziło. Dzieki chłopaki.

Co do felg, nie są one specjalnie zniszczone, jednak jakieś ślady zuzycia widac na nich, nie błyszczą się już tak super ekstra i miejscami coś tam jest zdarte czy coś, lubie jak jest idealnie, wiec mam nadzieję że to piaskowanie i malowanie pomoże odzyskać im nieco świetności, wiele im tam nie trzeba.

Co do reszty częsci aluminiowych z tego co widziałęm ta firma się tego podejmuje, wezme je ze sobą i zapytam co mogą z tym zrobić, dobrze że mi napisałeś Artur jak to tam było robione, to zwrócę ich uwage na to i zobaczymy co powiedzą.

Żuczek nie moge znaleść Twojej galeri, tematu w "nasze auta" nie widzę natomiast jesli masz galerie w Profilu to rownież jej nie widzę, a chciałbym zobaczyć . Właśnie z tymi hamulcami to jest tak ze ja doslownie 2 tygodnie temu wymieniłem z przodu tarcze i klocki, koszt tego to ok 1100 pln... co teraz z tym zrobić? Bez sensu za nie wiem 3-4 miesiące kupować nowe tarcze chyba, no chyba że da sie je przełozyć na tył a na przód kupić inne.

W jednym miejscu mam ok 3-4mm pęknięcie skóry, trzeba to wypełnić, zresztą liczę, że oni wyjmą te siedzenia i zrobią też pranie wszystkiego pod spodem, samochód w mojej opinii był zaniedbany nieco, choc rodzina i znajomi mówia mi ze mam fioła i wymyślam.

Co do kierunkowskazów to ta metoda wydaje się jeszcze bardziej skomplikowana, odłozę to na później po prostu i jak się już przyzwyczaje do dłubanai w tym aucie to się podejmę rozklejania tych lamp.

Wydawało mi się, że forum jest od dzielenia sie pomysłami, przemyśleniami i spostrzeżeniami, sam założyłem i administruję jedno forum, i trochę Twój post Ice mnie zaskoczył. Ja akurat pomagam tam ludziom zdobyć wymarzoną pracę i trochę bez sensu byłoby jakbym miał pretensje do nich, że używają moich patentów do zdobycia roboty, którymi po to się z nimi dzielę na tym forum.