Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Ciśnienie oleju 1.8T BAM zagadka (?)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar PiterSTR
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    158
    Sprawdź czy masz jakiś błąd przeplywki na vcds. U mnie było ciśnienie ok, panewki ok i smok w miarę czysty a okazało się że po wymianie przeplywki problem zniknął. Objawy były te same poniżej 2k/RPM czerwony czajnik.

    Wysłane z mojego UMI TOUCH przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Awatar matul000
    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Jawor
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    99
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez PiterSTR Zobacz posta
    Sprawdź czy masz jakiś błąd przeplywki na vcds. U mnie było ciśnienie ok, panewki ok i smok w miarę czysty a okazało się że po wymianie przeplywki problem zniknął. Objawy były te same poniżej 2k/RPM czerwony czajnik.

    Wysłane z mojego UMI TOUCH przy użyciu Tapatalka
    Dałeś mi dobry trop...
    W silniku większość czujników nowa, przepływomierz również i wszystko co możliwe ori bosch...
    Czasami jest bład przepływu, jest za duży ale przepływomierz pracuje normalnie... Jest za to błąd evap n80 zaworek jest (chyba) nieszczelny raczej i tu jest trop, on upuszcza za przepływkę opary spalin... a że robi to cały czas przez jego nieszczelność to i są błędy przepływu.

    Dobrze kombinuję ? jutro go sprawdzę...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Tym ciśnieniem na mocno rozgrzanym 1,35 się martwić czy nie ? serwisówka mówi o ciśnieniu poniżej 1.3 bar na jałowych wtedy jest coś nie tak, sam już nie wiem. Jak stygnie wraca do 1,5 bar.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •