Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Wątek: Audi TT MK1 180KM xenon

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #28
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez numberOne Zobacz posta
    Powiem wam szczerze, ze pewnie beda niektorzy sie na mnie rzucac, ale nie rozumiem czemu uwazacie, ze TT za 17tys, to jakos mega tanio . Optymalna cena za "gole" TT, to dla mnie 15tys, a to tez jest sporo na auto ok. 98-99roku. Kazdy wlasciciel ceni swoje auto i pewnie wazne jest dla niektorych, aby ceny TT byly wysokie - na kazdym forum jest podobnie. Na pewno za auto dopieszczone w kazdym calu, ktore ma wiekszosc czesci wymienionych na nowe i najlepsze - z pewnoscia takie auto moze kosztowac nawet powyzej 25tys (mowie o tt 8n), ale nie zwykle, gole tt 99-00, 1.8 180km... (przyklad). ??
    Wpadnij na zlot, porównasz z autkami z 3 czy 4 z przodu przy zakupie i wtedy szybko zobaczysz różnicę, czym rózni się auto za 17 tys od auta za 37 tys. Optymalna cena moim zdaniem za "gołe" tt z napędem przód z roku 2001-2003 to do od 26-30 tys pln. Quattro to przedział od 28-32 tys moim zdaniem w tym roczniku, żeby nie przepłacać. Za zadbane auto z większością elementów w ori lakierze, nie przetyrane, z przebiegiem do 200 tys km.

    TT z rocznika 2004-2006 w Quattro lub 3.2 bezwypadkowa, z wsyzstkimi elementami w ori lub większością, w stanie bardzo dobrym to wydatek od 37 tys w górę do ok 48 tys.

    Quattro sport ceny zaczynają się od ok 60 tys pln. Nie wiem co to za auto za 15 tys, ale mam dwóch kumpli co mają rowery za 8-9 tysięcy, ot dwa koła, przerzutki, kierownica, lampka i siodełko. Dwa rowery w cenie auta :P marnie to widzę . W cenie 15 tys polecam VW Golfa w dobrym stanie ew Toyotę Yaris rocznik 2006-2007. Z tych aut będzie więcej pożytku, bezpieczeństwa i mniej inwestycji niż z ulepa za 15 tysięcy. Szkoda życia i zdrowia na poruszanie się taką TTką. Nikt o zdrowych zmysłach, zdrowego, niezmasakrowanego auta nie sprzedaje w takich pieniądzach, czy to osoba prywatna czy handlarz. Jest to bez wątpienia auto, którego ktoś z różnych powodów chce się pozbyć szukając tzw "jelenia". Bez obrazy Panowie.
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 01-04-2014 o 00:12

Podobne wątki

  1. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •