Na nr. 2 wyraznie widac na szkle BOSH. Chyba wezme ta lampe nr. 2 bo jednak ta nr.3 jakos mi nie pasuje.

Gadalem z kolesiem od lampy nr. 2 i rzeczywiscie wszystko jest oryginalne. Szkla wiadomo nie sa jak nowe ale lepszych chyba nie znajde.
Zainteresuje sie pozniej jeszcze polerka i mam nadzieje ze cos jeszcze z tym zrobie.
Powiem jak wygladaja jak przyjda

---------- Post dodany o 13:41 ---------- Poprzedni post z 09:20 ----------

Ehhhhhhh poszperalem jeszcze po allegro no i znalazlem jakies nowe ogloszenia, musze sie niestety zapytac o pare rzeczy gdyz nie jestem pewien, mianowicie:
1. LAMPA AUDI TT -- PRAWA -- PRZOD (1848174772) - Aukcje internetowe Allegro ta lampa podobno jest przyciemniana ale jakos nie jestem pewien, koles nie podal numeru wiec nie idzie zapytac co i jak ;/

2. AUDI TT STARY MODEL XENON LAMPA PRZEDNIA PRAWA (1818463843) - Aukcje internetowe Allegro tutaj w sumie ladny egzemplarz ale jaka cena... w srodku jest przetwornica itp a mi potrzeba tylko szybki... oplacalo by sie wziac za 260zl i przesylka gratis? ( tak sie ugadalem)

Ze wszystkich najladniejsza jest ta ostatnia no ale cena prawie 3x drozsza to juz chyba bym lepiej polerke obu zrobil po zakupie dokladajac niewiele.
Ta nr.1 z tego postu to licze na wasza odpowiedz, jesli jest identyczna jak w oryginale to chyba bym ja zakupil.
Poza tym zastanawiajaca jest mozliwosc odbioru: nie wysyla pobraniowo, a odbior osobisty po przedplacie, mi to wyglada jak by nie chcial pokazac produktu przed otrzymaniem pieniedzy poniewaz to oszust bądz w rzeczywistosci produkt nie wyglada tak jak na zdjeciu. Albo jestem zbyt ostrozny w takich sprawach ;p

Licze na Was