hehe no będzie wypolerowane wszystko co się da ale to już mniejsza o większą:P
zadzwoniłem do tej firmy x u której robiłem gościu chciał zwracać za całą przesyłkę ale aż tak to niema potrzeby bo mi chodziło o różnicę między 20zł a 58zł:P, coś marudził o tych spinkach że nie zrobił bo technologicznie to jest problem(pewnie się nie chciało) i dlatego odpuścił (szkoda że nie poinformował tylko postawił przed faktem dokonanym) ale wyślę listem i zrobi za free wedle umowy więc może firma się poprawi bo w rozmowie odnoszę wrażenie że chęci są
lecz tak jak mówiłem po fakcie dostałem potem telefon że ktoś by chętnie zrobił itp więc zadzwoniłem przedstawiłem fakty odnośnie wykonania tego grupowo i ten mały element pomiędzy kolektorem a zderzakiem wyślę do tej firmy i zrobią mi gratis(miałem tego nie robić bo mocowanie tego plastiku miało zrobić wylot ale próbę plastik będzie idealny i może zostanie lecz innaczej zamocowany:P czyli coś cieniutkiego z alu a nie blacha która waży z 0.5kg!!!!!<lol> ) no więc będzie porównanie efektu prac dwóch firm i jeśli ten drugi mały element gratis będzie mi się podobał( a pewnie już wiecie że jestem wybredny ) to z czystym sumieniem będę mógł zorganizować zbiórkę zbierając chętnych i wysyłając to razem bo grupowo będzie zdecydowanie taniej a już parę osób chętnych jest:P i być może ja jeszcze jakieś pierdoły doskrobię lecz jedynie pod warunkiem że odbierając przesyłkę będzie duży banan a nie tylko ;/