Dawno nie wrzucałem nic więc pora coś wrzucić.
Licznik naprawiony oczywiście przez Naszego Eksperta czyli Jerrego
Nie ma już śladów po martwych pikselach.



Podczas podróży z zlotu w roku 2024 niestety trafił mi podły kamień w szybę i będzie ona wymieniona.



W tym roku przed spotkaniem z innymi fantastycznymi pasjonatami wymieniłem zawieszenie na AP, ale niestety coś jest nie tak z sprężynami z tyłu, jestem w trakcie batalii z nimi i nie wiem czy się uda uzyskać prawidłowe sprężyny od nich



No i w końcu ostatnia informacja. W drodze na spotkanie TT w tym roku silnik wyzionął ducha.
Tak więc załatwiłem inny silnik 3.2 (z ogromną pomocą Skubiego, którego serdecznie pozdrawiam) oraz parę dodatkowych części, czyli drzwi kierowcy i nadkole ponieważ na obecnych elementach jest szpachla.
Nowy silnik zostanie wyremontowany oraz zostanie wymieniony rozrząd i wszystko inne. Potem auto trafi od razu do lakiernika w celu malowania całego samochodu.