fajne fotkichociaż ciekawy jestem jak żona się cieszyła, ze nie jedzie limuzyną
a tak ogólnie ładny temat zacnie zrobiony samochód.

fajne fotkichociaż ciekawy jestem jak żona się cieszyła, ze nie jedzie limuzyną
a tak ogólnie ładny temat zacnie zrobiony samochód.