Jakie wrażenie z rozpórek? Też mnie to interesuje, bo wiaodmo, że w roadsterze sztywności nigdy za wieleDużo roboty z montażem?

Jakie wrażenie z rozpórek? Też mnie to interesuje, bo wiaodmo, że w roadsterze sztywności nigdy za wieleDużo roboty z montażem?