Dzięki marik za takie recenzje i opisy.

Ja sam zrobię w najbliższym czasie recenzje K2 Fox. Dużo osób twierdzi, że nie działa a dużo, że skutecznie zapobiega parowaniu. Odkąd rozpocząłem przygodę z samochodem to mam same dobre opinie o K2, więc z chęcią wytestuję kolejny produkt. Akurat mam świetnego pacjenta, bo Audi A6 mojej mamy, który jest w... tragicznym stanie. Do środka leje się od czasu do czasu woda (pomimo ostrej walki ze znalezieniem zródła), więc szyby parują 24/7, toż to praktycznie idealny kandydat.

Kilka słów o RR Customs QD:
Wypróbowałem, gdyż uwielbiam detailing, ale srebrny lakier ze mną nie współpracuje, więc ostatecznie chciałem wypróbować QD zanim zakopię topór... i za 22zł spisał się rewelacyjnie. Nie mam aż tak dobrego aparatu, żeby pokazać 50/50 na srebrnym lakierze, ale miałem wrażenie, że oprócz jaśniejszego koloru, lakier też wyglądał mokro, więc efekt osiągnięty. Być może to też po prostu efekt moich 12h polerowania w zeszłym roku.

W każdym bądz razie właściwości higrofobijne są i woda spływa od razu, więc ułatwia to znacząco proces suszenia. Jeśli jest ktoś z ciemniejszym lakierem to na prawdę polecam i wtedy możnaby było zrobić efekt 50/50 z dokładniejszymi odczuciami. Cena też jest śmieszna w porównaniu do Meguiars, więc to może zachęcić.

Z tej samej firmy RR Customs wypróbowałem dressing do plastików matowy. Ładnie pachnie i bardzo delikatnie odnawia wnętrze i nie pozostawia tłustych śladów, więc o to mi chodziło. Nie jestem wielkim fanem świecącej się deski rozdzielczej.

P.S. próbował ktoś podłączyć pod wąż ogrodowy filtr, żeby usunąć kamień? Być może nawet wtedy nie trzeba by było suszyć, gdyż woda nie zostawiałaby śladu.