Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
A co do procedury, jej przygotowanie trwa około 4 sekund, a puszczenie procedury to 0.8 sekundy, więc dłużej niż zmieniające się światła z żółtego na zielonego. Więc żeby z zielonego wystartować i wpasować się musisz Jaqoob walić z bardzo późnego czerwonego , innymi słowy musisz obliczyć światła na pamięć i wiedzieć w jakiej sekundzie czerwonych puścić procedurę - niestety to jest słaba strona DSG (nie tak jak w przypadku GT-R'a albo Porsche w PDK, tam puszczasz tylko hamulec i lecisz)
Wyjaśnisz mi tajniki LC, o których piszesz? Bo ja znam tylko podstawy z instrukcji. Zastanawia mnie o co chodzi z tymi czasami... 0,8 sekundy to jest obliczony czas od zwolnienia hamulca do rzeczywistego startu auta, tak? Tylko co z tymi 4 sekundami i zaczynaniem procedury na czerwonym? Nie da się zrobić tego mniej więcej tak: zatrzymujmy się na czerwonym, ustawiamy wszystko (skrzynia, ESP), wciskamy do oporu hamulec lewą nogą i czekamy... Na żółtym gaz do dechy, zmiana na zielone - puszczamy hamulec i jedziemy?

Miałem cichą nadzieję, że będę mógł testować z Wami tę procedurę i nie tylko, ale niestety nie złożyło się... W każdym razie kiedyś na pewno się uda .

Gratuluję wszystkim killi .



Aaa, i jeszcze jedno..., lista:

1. pciar
2. Softendo
3. JaaqobIT
4. lelu666szczecin
5. TheJasiel1
6. matikte
7. MrPawel2005
8. marcinauditt
9. arturttq
10.Wottka TT
11. jambolek
12. Endr3j
13. kolanczykp
14. MARX94
15. Czemu Tak
16. Blerx
17. wysoczan




Pozdrawiam.