Strona 46 z 761 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 690 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #676
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez nordyk07 Zobacz posta
    Witam.
    Czy w bagażniku powinna byc naklejka z vin a jeżeli tak to gdzie.Co sądzicie o wnętrzu tego bagażnika : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    Proszę o opinie.
    Nordyk07

    Naklejkę masz zaznaczoną na zdjęciu:



    Ogólnie komora w tym aucie nie wygląda źle, ale z tej perspektywy nie widać czy ta nalepka tam jest czy nie.

    Pozdrawiam!

  2. #677
    Awatar longinpastusiak
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez konyx74 Zobacz posta
    Tak się składa,że to TT z papierami jest moim oczkiem w głowie,a cena?no cóż ja jej sprzedać nie muszę a naprawdę wiem co mam i tyle w temacie.Pozdrawiam.
    Wertowałem swojego czasu ten wątek bardzo namiętnie i pamiętam, że wielu z was twierdziło, żeby sie tak nie spuszczać nad książką serwisową bo można ją łatwo zdobyć na lewo/podrobić i wcale nie musi być wiarygodna... a mówiąc papiery mamy na myśli właśnie to prawda? bo umowy kupna sprzedaży poprzednich właścicieli to chyba formalność... nie atakuje nikogo broń Cie panie Boże ale wydaje mi sie, że część z was sama sobie zaprzecza tak samo nie namawiam nikogo do kupna mojego samochodu. Podałem tylko link po prostu według mnie wiele osób tutaj obecnych usiłuje kupić 12 letnie auto w stanie salonowym i dostaje spazmów widząc NA ZDJĘCIU minimalnie większą szparkę w łączeniu między lewą a prawą stroną czy tajemniczy INNY odcień lakieru z tej czy innej strony (prawdopodobnie pod słońce i tyle). Nie bawmy sie w w11 panowie... ja wiem, że jako naród kochamy teorie spiskowe (ahh te ruskie lasery walące w tupolewa....) ale nie każdy sprzedawca, który nie posiada papieru, oryginalnej lampy, znaczka na kierownicy czy naklejki w bagażniku jest handlarzem czy zawodowym spawaczem usiłującym ludziom wcisnąć szrot POZDRAWIAM SERDECZNIE :*

  3. #678

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez nordyk07 Zobacz posta
    Witam.
    Czy w bagażniku powinna byc naklejka z vin a jeżeli tak to gdzie.Co sądzicie o wnętrzu tego bagażnika : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    Proszę o opinie.
    Nordyk07
    Z bagażnikiem wszystko ok. Czysty ładny nie widać żadnych dziwnych śladów.

  4. #679
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    @longinpastusiak

    masz tą książkę serwisową i papiery, do swojego auta, czy nie ? Czy to źle, kiedy kupujący chce cokolwiek wiedzieć o przeszłości auta?

  5. #680

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez longinpastusiak Zobacz posta
    Wertowałem swojego czasu ten wątek bardzo namiętnie i pamiętam, że wielu z was twierdziło, żeby sie tak nie spuszczać nad książką serwisową bo można ją łatwo zdobyć na lewo/podrobić i wcale nie musi być wiarygodna... a mówiąc papiery mamy na myśli właśnie to prawda? bo umowy kupna sprzedaży poprzednich właścicieli to chyba formalność... nie atakuje nikogo broń Cie panie Boże ale wydaje mi sie, że część z was sama sobie zaprzecza tak samo nie namawiam nikogo do kupna mojego samochodu. Podałem tylko link po prostu według mnie wiele osób tutaj obecnych usiłuje kupić 12 letnie auto w stanie salonowym i dostaje spazmów widząc NA ZDJĘCIU minimalnie większą szparkę w łączeniu między lewą a prawą stroną czy tajemniczy INNY odcień lakieru z tej czy innej strony (prawdopodobnie pod słońce i tyle). Nie bawmy sie w w11 panowie... ja wiem, że jako naród kochamy teorie spiskowe (ahh te ruskie lasery walące w tupolewa....) ale nie każdy sprzedawca, który nie posiada papieru, oryginalnej lampy, znaczka na kierownicy czy naklejki w bagażniku jest handlarzem czy zawodowym spawaczem usiłującym ludziom wcisnąć szrot POZDRAWIAM SERDECZNIE :*
    Kupujesz samochód z pseudo książką serwisową. Śmigasz samochodem rok. Jedziesz do serwisu AUDI i prosisz o wydruk z niemieckich serwisów co działo się z samochodem. Jak się to nie zgadza z książką serwisową to masz max 2 miesiące na zgłoszenie tego na policje, a samochód oddajesz sprzedającemu, a on musi oddać Ci kasę. Łaski Ci nie robi.
    3 tyg temu u mechanika jak robiłem tarcze przyjechał dumny gościu że ma auto z Francji i że to tam są najlepsze samochody i pyta się jaki olej wlać bo książki serwisowej na oczy nie widział (jeszcze opowiadał jakie on bzdury w książkach serwisowych czytał). Mechanik coś mu na odczepkę powiedział, a potem jak gościu wyszedł śmiał się, że nie będzie mu mówić ale pod spodem przód przespawany jest z innego samochodu.

    Poza tym kupując samochód z 98 roku za taką kasę to kupujący ma prawo wymagać dobrego stanu technicznego i udokumentowanej przeszłości! Ja trzymam każdy paragon i każdy świstek, a co mechanik mi robi wszystko jest zapisane z jego podpisem i pieczątką w książce serwisowej.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 06-12-2011 o 23:38

  6. #681
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez longinpastusiak Zobacz posta
    Wertowałem swojego czasu ten wątek bardzo namiętnie i pamiętam, że wielu z was twierdziło, żeby sie tak nie spuszczać nad książką serwisową bo można ją łatwo zdobyć na lewo/podrobić i wcale nie musi być wiarygodna... a mówiąc papiery mamy na myśli właśnie to prawda? bo umowy kupna sprzedaży poprzednich właścicieli to chyba formalność... nie atakuje nikogo broń Cie panie Boże ale wydaje mi sie, że część z was sama sobie zaprzecza tak samo nie namawiam nikogo do kupna mojego samochodu. Podałem tylko link po prostu według mnie wiele osób tutaj obecnych usiłuje kupić 12 letnie auto w stanie salonowym i dostaje spazmów widząc NA ZDJĘCIU minimalnie większą szparkę w łączeniu między lewą a prawą stroną czy tajemniczy INNY odcień lakieru z tej czy innej strony (prawdopodobnie pod słońce i tyle). Nie bawmy sie w w11 panowie... ja wiem, że jako naród kochamy teorie spiskowe (ahh te ruskie lasery walące w tupolewa....) ale nie każdy sprzedawca, który nie posiada papieru, oryginalnej lampy, znaczka na kierownicy czy naklejki w bagażniku jest handlarzem czy zawodowym spawaczem usiłującym ludziom wcisnąć szrot POZDRAWIAM SERDECZNIE :*
    Ogłoszenie o sprzedaży auta powinieneś umieścić w dziale sprzedam. A jeżeli chodzi o zwracanie uwagi na jakieś widoczne na pierwszy rzut oka elementy to sorry- od tego jest ten dział. Przynajmniej ja- jeżeli już coś tu piszę to staram się stwierdzić co zwraca moją uwagę, chodzi mi wskazanie potencjalnemu kupującemu elementów które dobrze byłoby sprawdzić przy właściwych oględzinach auta. Auto które posiada na zdjęciach jakieś drobne mankamenty nie jest skreślone (chyba że na prawdę mamy do czynienia z jakąś padaczką która ledwo trzyma się kupy, a przebieg wg właściciela ma poniżej 100000km), także swoje frustracje związane zapewne z niemożnością sprzedania swojego auta powinieneś skierować w innym kierunku.

  7. #682
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Poza tym kupując samochód z 98 roku za taką kasę to kupujący ma prawo wymagać dobrego stanu technicznego i udokumentowanej przeszłości! Ja trzymam każdy paragon i każdy świstek, a co mechanik mi robi wszystko jest zapisane z jego podpisem i pieczątką w książce serwisowej.
    Dokładnie, i tylko o tyle, albo o aż tyle mi chodzi...

  8. #683
    Awatar longinpastusiak
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    także swoje frustracje związane zapewne z niemożnością sprzedania swojego auta powinieneś skierować w innym kierunku.
    Jakie frustracje... ludzie wam nie można nic powiedzieć... człowiek wyraża swoją opinię a wy go atakujecie jak żyda gestapo... istny fanatyzm... Autko jest wystawione od 10 dni więc nie mam najmniejszego powodu do frustracji bo to dopiero początek... jeśli ktoś tu się frustruje to wy bo raczyłem zwrócić wam uwage więc już lepiej przemilczę dalszą dyskusję Mein Fuhrer... chciałbym dożyć sylwestra dobranoc nerwusy

  9. #684
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Krótko: książka bez wpisów w centralnej bazie danych audi dla mnie nic nie znaczy. Sprawa ma się ZUPEŁNIE inaczej, gdy przeglądy w książce pokrywają się z tym, co znajduje się w komputerze.

  10. #685
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    (usunieto)

  11. #686

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    12
    bylo juz omawiane moze? bo chyba dlugo sie sprzedaje?
    http://otomoto.pl/audi-tt-rarytas-by...C21956354.html

  12. #687
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Oj co najmniej od roku juz jest na allegro pamietam ja jeszcze z czasów moich poszukiwań:d

  13. #688

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    12

  14. #689

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    K-ko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1

  15. #690
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez saab12 Zobacz posta
    Igła! Jedź, kup, nie wracaj na forum aż, żałuję, że zajrzałem do tego wątku :/

    BTW: chyba nie trzeba być znawcą aby zorientować się, że fotel kierowcy nie wygląda na 160 tys a na 360 tys przebiegu do tego gaz....
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •