ICE to jak możesz to powtórz tą czynność np za 100km bo jestem ciekaw co wyjdzie, nie chciałbym tutaj nikogo ganiać itp ale temat nie założyłem po to aby debatować ogólnie o stożkach czy jedne są lepsze czy gorsze ale żeby to sprawdzić bo ja u siebie też nie widzę żadnego syfu w dolocie wszystko czyste przepływka niby sucha ale na tych kratkach jest właśnie taki syfek dlatego wpadłem na pomysł sprawdzenia jak będzie u innych i u mnie był zapewne większy niż u kolegi ICE a przepływka miała około roku więc może i durny test ale już coś mi to uzmysławia :P jak by tak ktoś jeszcze kto ma filtr amsoil wytarł u siebie kratki i sprawdził potem np po 100km a potem np po 500 czy ileś w zależności od wyniku, ja na nowej przepływce mam dopiero 30km z czymś ale jak jeszcze trochę dostukam to też przetrę jasną szmatką i wrzucę fotę

podsumowując nie chciałbym pisać 30 stron kto jaki ma filtr i czy marka x jest lepsza od y tylko raczej żeby chętni do sprawdzenia napisali jakie mają filtry i wrzucali fotki z przecierania kratek po jakim przebiegu bo ja się jednak zastanawiam czy te przepływki bosch są aż tak badziewne (pewnie troche są) ale na ile stożek im w tym pomaga i taki prosty test według mnie da mi odpowiedź który filtr lepiej filtruje
więc dzięki ICE za fotkę i jak można prosić to powtórz czynnośc za x km i wrzuć fotkę bo jestem ciekaw wyniku
także zapraszam chętnych z filtrem Amsoil do takiego testu bo bardzo jestem ciekaw jak to wypadnie ( odnośnie teorii to wiem że jest wszystko super ale nie ukrywam że chciałbym to sprawdzić tym bardziej że jest u nas troszkę TT które śmigają na tych filtrach )


i takie małe przesłanie dla tych którzy myślą że wszystko jest idealnie czyste to niech wezmą i sprawdzą bo u mnie też niby było a jednak na kratce był syfek