Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
Ja zawsze demontuje Aku przed takim zabiegiem od razu przyjemniej się to prezentuje, dobra robota bardzo pomocne jest po umyciu użyć np dmuchawki z kompresorem, szybko i skutecznie pozbywamy się wody z zakamarków

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Ach tak, zapomniałem o tym napisać, ale tak też zrobiłem tzn. rozłączyłem, wyjąłem i przy okazji też obczyściłem tamte plastiki i na to wszystko dressing. Dzięki wielkie Kanapa. Masz rację co do kompresora, mógł się przydać, będę musiał kupić. Przyda się nawet do polerowania, żeby wydmuchiwać starą pastę z padów.

A tutaj zdjęcie rozpórki. K2 spray do zacisków, więc wytrzyma temperature. Przedtem, oprócz odchodzącej miejscami farbe psującej wizualny efekt komory, to cała powierzchnia była w takie wystające grudki. Szlifowałem i szlifowałem, 120/300/600 żeby się pozbyć tych nierówności. Też takie macie czy ktoś po prostu nieumiejętnie przedemną malował?

Całkiem niezle to wyszło. Jeszcze wymienię jeden wąż silikonowy na czerwony i będzie się to ładnie komponowało z czerwonymi kablami od bezpieczników nad aku. Warto by było pomalować tą małą płytke metalową gdzie N75 jest, ale za cholere nie wiem jak ją wyjąć - tam są takie dziwne nakrętki, które trzeba chyba wyłamać, ale wtedy nie wiem jak to potem zrobić, żeby się te sterowniki trzymały.

Nazwa:  51156303_309751909889263_6360155788605915136_n (1).jpg
Wyświetleń: 298
Rozmiar:  131.8 KB