Fmic: juz pisalismy sobie na PW ze mala roznica jest przy 0,9bar a nie przy 1,3 czy 1,4 wiec te dane mozesz sobie wlozyc w kieszen Precision 224$ i mozna cos zamotac i w kwocie 2200 pewnie sie zamknac za calosc, wiec jesli ktos zleca montaz to mysle ze jest ok. Tym bardziej ze jeszcze niedawno najlepszy byl Forge ktory chodzil za 2tys :/

Tip - pewnie sie nie interesowales ale poczytaj, poszukaj o badgerze5 i jakie ma przyrosty, jest on caly 3" i przy samej tubinie ma wytoczony adapter i robi robote

Zmiana wtryskow, kazdy robi jak uwaza, ja zainwestuje w nowe

Pewnie ze recepty nie ma ale 280km jest realne i tyle, to ze ktos bedzie mial zajechany silnik, albo dziure w dolocie to nie jestem w stanie tego przewidziec

Ja wiem ze dla Ciebie kwestia 2-3KM to nic ale na K04 to troche jest wiec? Metanol niby cos kolo 15 km mam do lykniecia za 1600, ale jestem bez kasy

Co do nitro:
Cytat Zamieszczone przez Yukon Zobacz posta
witam juz obecny .........co do danych technicznych ......:
seria 225 KM 6.4 s/100m
podkr?cony 260KM 5.7 s/100m
z nitro na dyszach +50KM 4.5s/100m
mo?e nie jest rewelacja ale robi wra?enie.
A jeszcze jedno : "Nitrous not for Amators."


EDYCJA ---------- Post dodany 22:04 14-04-2012 ---------- EDYCJA

Co do bonusow - oczywiscie nie chce wydawac wiekszej kasy dla 1-3 koni, ale jesli sam moge cos zrobic, zalozyc to czemu nie. Jesli bym sie uparl i chcial zrobic niektorym na zlosc (tylko po co?) to bym zalozyl nowy kolektor dolotowy, wydechowy, wode z metanolem i 300km peklo by jak nic