Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 396

Wątek: Jaqob - TT 2.0 TFSI

  1. #46
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Pikny też się na niego czaję i chyba wreszcie kupię...

    Z niecierpliwością czekam na opis i fotki kolejnych modów.

    PS. Z ciekawości spytam: jaki jest przybliżony koszt ww. Brembo?
    Gotowe zestawy są tutaj:

    1. Parts, Accessories, Styling and Performance Tuning for your Audi TT Coupe or TT Roadster
    2. Parts, Accessories, Styling and Performance Tuning for your Audi TT Coupe or TT Roadster

    W PL można mieć 6 tłokowe zaciski z tarczami, klockami, adapterami robione na nowo za ok 4-5 tys zł Z tego co kojarzę Michał do swojej RS-ki przemalowanej na pomarańczowo na ebayu kupił taki zestaw w podobnych pieniądzach więc tylko kwestia poszukania.

  2. #47
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Pierwsze moje zdjęcie robione "zwykłym" aparatem



    Jak widać numer rejestracji mam zwykły. Pan w urzędzie skutecznie mnie zniechęcił (najpierw czerwone, czekam miesiąc na nowe + taką rejestracje jak chciałem nie mogłem :/ ) Co ciekawe jak Pan mi przyniósł tablicę zacząłem się śmiać a miły Pan nie wiedział dlaczego :mrgeen: Dosłownie 2 dni przed rejestracją M&V mi napisał, że jest pierwszy w kolejce po moją TT

  3. #48
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    dobra rejestracja nie ma co

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #49
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Elo, Elo siedem zero!! Co za piękne auto

  5. #50
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Pierwsze moje zdjęcie robione "zwykłym" aparatem



    Jak widać numer rejestracji mam zwykły. Pan w urzędzie skutecznie mnie zniechęcił (najpierw czerwone, czekam miesiąc na nowe + taką rejestracje jak chciałem nie mogłem :/ ) Co ciekawe jak Pan mi przyniósł tablicę zacząłem się śmiać a miły Pan nie wiedział dlaczego :mrgeen: Dosłownie 2 dni przed rejestracją M&V mi napisał, że jest pierwszy w kolejce po moją TT

    Przepiękne auto, bardzo reprezentatywne

  6. #51
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Widzę, że wosk robi nadal robotę. Pamiętaj o odświeżeniu woskowania za 3-4 tygodnie bo inaczej efekt zniknie.

  7. #52
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez malik Zobacz posta
    Widzę, że wosk robi nadal robotę. Pamiętaj o odświeżeniu woskowania za 3-4 tygodnie bo inaczej efekt zniknie.
    To już jest nowy wosk trzeba przyznać, że bez mechanicznej polerki to się nie obejdzie z ciemnym lakierem ręcznie to myślałem, że mi ręka odpadnie w srebrnej można było iść bardziej na łatwiznę.

  8. #53
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    To już jest nowy wosk trzeba przyznać, że bez mechanicznej polerki to się nie obejdzie z ciemnym lakierem ręcznie to myślałem, że mi ręka odpadnie w srebrnej można było iść bardziej na łatwiznę.
    Polerką możesz przyśpieszyć tylko fazę nakładania wosku. Dzięki niej zużywa się też go zdecydowanie mniej bo maszyna jest w stanie nałożyć równą i cieniutką warstewkę. Natomiast ściąganie i końcowe polerowanie tylko mikrofibrą i ręcznie. Jeśli Ty narzekasz na ilość roboty przy malutkim TT to pomyśl sobie ile ja teraz mam z Q7

    Ciemne lakiery są bardziej wymagające w utrzymaniu ale potrafią się za to pięknie odwdzięczyć.

  9. #54
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez malik Zobacz posta
    Polerką możesz przyśpieszyć tylko fazę nakładania wosku. Dzięki niej zużywa się też go zdecydowanie mniej bo maszyna jest w stanie nałożyć równą i cieniutką warstewkę. Natomiast ściąganie i końcowe polerowanie tylko mikrofibrą i ręcznie. Jeśli Ty narzekasz na ilość roboty przy malutkim TT to pomyśl sobie ile ja teraz mam z Q7

    Ciemne lakiery są bardziej wymagające w utrzymaniu ale potrafią się za to pięknie odwdzięczyć.
    No fakt masz teraz trochę blachy do woskowania Najlepszy efekt jest tak po południu jak już zaczyna się lekko zmrok robić ciemne błyszczące auto, mocno świecące i odznaczające się ledy i każdy mi z drogi zjeżdża cos pieknego

  10. #55
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    A powiedzcie mi czy są jakieś praktyczne porady jak woskować auto, jakieś proste zasady które warto wiedzieć i nie każdy jest w stanie na nie wpaść nawet czytając instrukcje obsługi pierwszego z brzegu wosku?

  11. #56
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    A powiedzcie mi czy są jakieś praktyczne porady jak woskować auto, jakieś proste zasady które warto wiedzieć i nie każdy jest w stanie na nie wpaść nawet czytając instrukcje obsługi pierwszego z brzegu wosku?
    Praktycznych porad jest cała masa a najważniejsza jest taka, że woskowanie to nie wszystko a raczej tylko zwieńczenie długiego procesu czyszczenia auta.

    Car Detailing (bo tak to się fachowo nazywa) to bardzo złożona sprawa. Zaczynając od dokładnego umycia auta specjalną pianą, potem miękką rękawicą i specjalnym szamponem i metodą 2 wiader, glinkowaniu, suszeniu, polerowaniu różnej ścieralności pastami i padami i skonczywszy na woskowaniu. A tylko poruszyłem temat lakieru. Pozostały też plastiki, skóra, alkantara, dywaniki, szyby, guma, chromy. Do każdej z tych rzeczy jest inny środek, inny aplikator, inne procedury.

    Wpisz sobie w youtube albo w google hasło "car detailing" i wszystkiego się dowiesz. Firmy które polecam to Meguiars, Swisswax, Adams.

    tu jest fajne forum:

    http://www.detailingworld.co.uk/forum/index.php?

    i po polsku

    http://forum.kosmetykaaut.pl
    Ostatnio edytowane przez malik ; 05-03-2012 o 17:58

  12. #57
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    Jeśli to możliwe to poprosiłbym o więcej zdjęć - głównie tyłka, kocham tyłki w TT oraz wnętrza? Z góry już kłaniam się Piękny samochód!

  13. #58
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Hhehe chyba tez zaczne woskowac ze fure ;D

  14. #59
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez TTyoung Zobacz posta
    Jeśli to możliwe to poprosiłbym o więcej zdjęć - głównie tyłka, kocham tyłki w TT oraz wnętrza? Z góry już kłaniam się Piękny samochód!
    W moim starym temacie jest trochę fotek tego autka. Ale musisz się zagłębić bo na początku są fotki sprzed roku. Potem się trochę pozmieniało jeszcze.

    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/7847...dykit-tts.html

    Jaaqob jak chcesz wstawiać więcej zdjęć z mojej galerii to śmiało. Byle nie te których jest moja gęba albo geotagi

  15. #60
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    W pierwszym poscie dodałem galerie zdjęć, zapraszam do oglądania

    EDYCJA ---------- Post dodany 10:51 08-03-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez malik Zobacz posta
    W moim starym temacie jest trochę fotek tego autka. Ale musisz się zagłębić bo na początku są fotki sprzed roku. Potem się trochę pozmieniało jeszcze.

    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/7847...dykit-tts.html

    Jaaqob jak chcesz wstawiać więcej zdjęć z mojej galerii to śmiało. Byle nie te których jest moja gęba albo geotagi
    Na tych zdjęciach w galerii gdzies tam coś tam widać troszkę ciebie ale sądze, że nikt na to nie bedzie patrzył tylko na auto Latem zrobie nową sesję fotograficzną u tego samego fotografa co ty więc zostanie zastąpiona nowymi fotkami

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. TT mk2 2.0 tfsi
    Przez bolek80 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2017, 09:07
  3. TT tfsi vs bmw e36 4,4
    Przez bolek80 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:18
  4. Silnik 2.0 TFSI w Mk 1
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-10-2014, 22:32
  5. 1.8 tfsi
    Przez wujekrudi w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •