Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Wątek: TT zamarzło

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190

    TT zamarzło

    Witam mam dość duży problem.
    A więc TT mi zamarzło i **** zbita
    No więc mój problem polega na tym że postała dobę na tym zimnie bez przepalenia. Pierw nie chciała otworzyć się z pilota (w ogóle nie działał) z kluczyka to samo bo zamki zamarzły. Zalałem odmrażaczem i po pracy otworzyłem z kluczyka. Lecz problem pojawił się z odpaleniem. Po Odpaleniu Po chwili zgasł. I już go nie odpaliłem bo kręcił rozrusznik ale nie chciał złapać:/ aż akumulator prawie padł. Ale po tym pilot już działał. Dzień później miałem już zakosić akumulator do domu doładować ale podkusiło mnie by go znów spróbować przepalić no i cud odpalił znów z problemami ale potrzymałem go 3 minuty na 3 tyś obrotów by sie trochę zagrzał i mu przeszły wszystkie szaleństwa ( falowanie obrotów. Duszenie silnika itp) Widocznie trochę odmarzł. Przewiozłem go kawałek by aku doładować i cały dzień bez problemu odpalał ;/ Postał noc i wczoraj powtórka odpalił i odrazu zgasł ;/ już nie było ratunku więc myśle akumulator. Kupiłem na nowy wymieniłem. Ale już teraz 0 reakcji :/ rozrusznik kręci ale silnik nie reaguje tak jak by nie dostawał paliwa lub nie było prądu na świecach.
    Zaholowałem do garażu no i dziś dalej bez efektu rozrusznik kręci ale na tym się kończy. Probowałem jeszcze odpalić go za pomocą qick starta wpsikując do wlotu powietrza. Ale to nic nie zmieniło
    Także może wy mi pomożecie
    ps. Paliwa pełny bak a tu psikus ;/
    Może paliwo zamarzło ?
    Sry że się tak rozpisałem :/ ale brak mi już do tego nerwów. Może ktoś pomoże lub podpowie co mogło się podziać by ewentualnie mechanik miał mniej roboty w szukaniu
    Ostatnio edytowane przez LeoAmar ; 05-02-2012 o 20:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •