Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Wątek: Planowane modyfikacje - prośba o porady

  1. #16
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ogólnie to super, ten temat więcej wniósł pomysłów i spostrzeżeń niż ja dotyczałem przez ostatnie 3 miesiące i o to mi chodziło. Dzieki chłopaki.

    Co do felg, nie są one specjalnie zniszczone, jednak jakieś ślady zuzycia widac na nich, nie błyszczą się już tak super ekstra i miejscami coś tam jest zdarte czy coś, lubie jak jest idealnie, wiec mam nadzieję że to piaskowanie i malowanie pomoże odzyskać im nieco świetności, wiele im tam nie trzeba.

    Co do reszty częsci aluminiowych z tego co widziałęm ta firma się tego podejmuje, wezme je ze sobą i zapytam co mogą z tym zrobić, dobrze że mi napisałeś Artur jak to tam było robione, to zwrócę ich uwage na to i zobaczymy co powiedzą.

    Żuczek nie moge znaleść Twojej galeri, tematu w "nasze auta" nie widzę natomiast jesli masz galerie w Profilu to rownież jej nie widzę, a chciałbym zobaczyć . Właśnie z tymi hamulcami to jest tak ze ja doslownie 2 tygodnie temu wymieniłem z przodu tarcze i klocki, koszt tego to ok 1100 pln... co teraz z tym zrobić? Bez sensu za nie wiem 3-4 miesiące kupować nowe tarcze chyba, no chyba że da sie je przełozyć na tył a na przód kupić inne.

    W jednym miejscu mam ok 3-4mm pęknięcie skóry, trzeba to wypełnić, zresztą liczę, że oni wyjmą te siedzenia i zrobią też pranie wszystkiego pod spodem, samochód w mojej opinii był zaniedbany nieco, choc rodzina i znajomi mówia mi ze mam fioła i wymyślam.

    Co do kierunkowskazów to ta metoda wydaje się jeszcze bardziej skomplikowana, odłozę to na później po prostu i jak się już przyzwyczaje do dłubanai w tym aucie to się podejmę rozklejania tych lamp.

    Wydawało mi się, że forum jest od dzielenia sie pomysłami, przemyśleniami i spostrzeżeniami, sam założyłem i administruję jedno forum, i trochę Twój post Ice mnie zaskoczył. Ja akurat pomagam tam ludziom zdobyć wymarzoną pracę i trochę bez sensu byłoby jakbym miał pretensje do nich, że używają moich patentów do zdobycia roboty, którymi po to się z nimi dzielę na tym forum.

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Żuczek nie moge znaleść Twojej galeri, tematu w "nasze auta" nie widzę natomiast jesli masz galerie w Profilu to rownież jej nie widzę, a chciałbym zobaczyć .
    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/5791...fikacjach.html

  3. #18

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Panowie śmieje się. NIE BRAĆ TEGO NA SERIO

    ps. Jasiel nalepka nie jest na szybie. Popatrz lepiej.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 22-11-2011 o 11:01

Podobne wątki

  1. TT 2.0 TDI modyfikacje
    Przez bodega w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 10:14
  2. Modyfikacje haldex-a
    Przez Ramzees w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-11-2015, 21:04
  3. VCDS modyfikacje
    Przez KpRacing w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 09:51
  4. Potrzebuje porady !!!
    Przez Pawel2012 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2014, 22:41
  5. Pytanie o modyfikacje
    Przez dawidusr w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 20:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •