Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Prawa przednia lampa - prosze o rade

  1. #1
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181

    Prawa przednia lampa - prosze o rade

    Witam, znowu ja ;p w najblizszych dniach bede troche tematow zakladac gdyz chce wreszcie sie wziac za moja TTetke i mam nadzieje ze pomozecie mi w osiagnieciu mojego celu

    A wiec: mam zamiar wymienic p.p. lampe (a raczej sama szybke), znalazlem:
    1. LAMPA PRZEDNIA PRAWA AUDI TT 99-06r. # (1834565069) - Aukcje internetowe Allegro
    2. lampy przód audi TT przed liftem (1833819253) - Aukcje internetowe Allegro
    3. Audi TT Prawy Reflektor Bielsko (183233849 - Aukcje internetowe Allegro

    Wiecej niestety na allegro nie znalazlem ktora byscie radzili?? zdjecia sa jakie sa i ciezko wybrac ale wszystkie sa o wiele lepsze niz moja.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Jeśli będziesz wymieniać samą szybkę to kupuj lampę nawet w kawałkach aby szybka była ładna. A jeśli całą lampę to musisz patrzeć na całość. Co ci tu doradzić? Bierzesz telefon i dzwonisz do każdego po kolei i pytasz jak lampy wyglądają.

  3. #3
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Wszystkie z wymienionych maja uszkodzone zaczepy wiec nie ominie mnie wymiana samej szybki. Musze jeszcze odnalezc temat jak to zrobic a jutro zadzwonie i cos zamowie (chyba wezme te 2 za 100zl bo w razie czego jesli by sie za bardzo odrozniala od prawej to zamontuje obie)

  4. #4
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    W tej aukcji z dwiema lampami cena jest za sztukę.
    Tutaj masz jak rozebrać lampę (dosyć prosta czynność) http://www.klubtt.pl/warsztat-zralb-...ciemnione.html

  5. #5
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Rzeczywiscie ze za sztuke ;p a sama czynnosc wymiany widze ze rzeczywiscie prosta,

    Prosze mi tylko powiedziec jak z ta jedna zimna szybka. Dajmy na to ze rozkleje ta zakupiona lampe, potem rozkleje ta z samochodu to w tym czasie szyba ostygnie i klej tez. Czy w takim razie podgrzewac ja pozniej razem z lampa z samochodu co by ladnie sie potem skleilo?? Mam nadzieje ze zrozumiecie co mialem na mysli ;p

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Mało który piekarnik jest na tyle duży aby podgrzać 2 lampy na raz ..

    Najlepiej zrobić to jako 2 oddzielne operacje .
    Właściwą lampę składasz na zimno dociskając na tyle na ile pozwoli zimny klej , następnie rozgrzewasz i po rozgrzaniu dociskasz dalej . Następnie zapinasz te spinki i gotowe .









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Rozumiem ale troszke nie dokladnie zrozumiales co napisalem ;p chodzi mi o to aby pozniej podgrzac jedna odklejona szybke wraz z druga cala lampa do ktorej bede mocowal i w tedy po wyjeciu obie czesci bylby cieple. No ale to juz mysle jak kto woli gdyz tak jak Ty napisales tez jest dobrze.

  8. #8
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez wychylylybym Zobacz posta
    Witam, znowu ja ;p w najblizszych dniach bede troche tematow zakladac gdyz chce wreszcie sie wziac za moja TTetke i mam nadzieje ze pomozecie mi w osiagnieciu mojego celu

    A wiec: mam zamiar wymienic p.p. lampe (a raczej sama szybke), znalazlem:
    1. LAMPA PRZEDNIA PRAWA AUDI TT 99-06r. # (1834565069) - Aukcje internetowe Allegro
    2. lampy przód audi TT przed liftem (1833819253) - Aukcje internetowe Allegro
    3. Audi TT Prawy Reflektor Bielsko (183233849 - Aukcje internetowe Allegro

    Wiecej niestety na allegro nie znalazlem ktora byscie radzili?? zdjecia sa jakie sa i ciezko wybrac ale wszystkie sa o wiele lepsze niz moja.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam.
    Ja bym radził zadzwonić do gościa nr 2 i zapytał o stan szkła w lampie. Nr 1 to jakaś porażka- nie dość że lampa cała połamana, to jeszcze nie jest to oryginalny BOSCH tylko Automotive Lighting- czyli m.in. produkowany w Polsce zamiennik (fakt że na licencji BOSCHa, ale nie posiada na szkle napisu BOSCH, przez co ktoś Ci może kiedyś zarzucić że masz nieoryginalną lampę). Wszystko byłoby jeszcze do przyjęcia gdyby nie cena (ja kupiłem w podobnym stanie ale za 40zł). Także pytaj sprzedawców co jest napisane na tej żółtej nalepce na górze reflektora- jeżeli nie BOSCH to lepiej szukac dalej, chyba że nie zwracasz uwagi na takie detale Pozdrawiam!

  9. #9
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Na nr. 2 wyraznie widac na szkle BOSH. Chyba wezme ta lampe nr. 2 bo jednak ta nr.3 jakos mi nie pasuje.

    Gadalem z kolesiem od lampy nr. 2 i rzeczywiscie wszystko jest oryginalne. Szkla wiadomo nie sa jak nowe ale lepszych chyba nie znajde.
    Zainteresuje sie pozniej jeszcze polerka i mam nadzieje ze cos jeszcze z tym zrobie.
    Powiem jak wygladaja jak przyjda

    ---------- Post dodany o 13:41 ---------- Poprzedni post z 09:20 ----------

    Ehhhhhhh poszperalem jeszcze po allegro no i znalazlem jakies nowe ogloszenia, musze sie niestety zapytac o pare rzeczy gdyz nie jestem pewien, mianowicie:
    1. LAMPA AUDI TT -- PRAWA -- PRZOD (1848174772) - Aukcje internetowe Allegro ta lampa podobno jest przyciemniana ale jakos nie jestem pewien, koles nie podal numeru wiec nie idzie zapytac co i jak ;/

    2. AUDI TT STARY MODEL XENON LAMPA PRZEDNIA PRAWA (1818463843) - Aukcje internetowe Allegro tutaj w sumie ladny egzemplarz ale jaka cena... w srodku jest przetwornica itp a mi potrzeba tylko szybki... oplacalo by sie wziac za 260zl i przesylka gratis? ( tak sie ugadalem)

    Ze wszystkich najladniejsza jest ta ostatnia no ale cena prawie 3x drozsza to juz chyba bym lepiej polerke obu zrobil po zakupie dokladajac niewiele.
    Ta nr.1 z tego postu to licze na wasza odpowiedz, jesli jest identyczna jak w oryginale to chyba bym ja zakupil.
    Poza tym zastanawiajaca jest mozliwosc odbioru: nie wysyla pobraniowo, a odbior osobisty po przedplacie, mi to wyglada jak by nie chcial pokazac produktu przed otrzymaniem pieniedzy poniewaz to oszust bądz w rzeczywistosci produkt nie wyglada tak jak na zdjeciu. Albo jestem zbyt ostrozny w takich sprawach ;p

    Licze na Was

  10. #10
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Podepnę się trochę pod temat. Ponieważ ktoś mi zostawił niemiłą pamiątkę na parkingu potrzebuję lewej zwykłej przedniej lampy. Nie mam ciśnienia na napis BOSCH, więc może być też prod. Automotive.

    Po weryfikacji zostały mi te 3:

    http://allegro.pl/audi-tt-8n0-lampa-...tml#tabsAnchor

    http://allegro.pl/lampa-przod-przedn...0.html#thumb/1

    http://allegro.pl/audi-tt-8n0-941-00...tml#tabsAnchor

    Coś doradzicie?

Podobne wątki

  1. Prosze o rade
    Przez markow w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-03-2017, 15:34
  2. Lampa przednia prawa
    Przez Witku w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2016, 20:21
  3. MK1 [8N] Lampa przednia prawa
    Przez matt0312 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2016, 15:46
  4. Klosz lampy lub cala lampa prawa przednia czarna
    Przez X-K w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-01-2014, 22:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •