Witam jestem tu nowym uzytkownikiem i mam maly problem z moca. Chodzi o to ze jak przyspieszam to czuje pod pedalem jak auto przestaje przyspieszac przez chwile co jakis czas, tak jakby pulsacyjnie. Najczesciej przy 5 tys obr. przestaje.
mam paru kolegow tu na miejscu w irlandi-polakow ktorzy tez troche siedza w temacie aut i kazdy mi powtarza ze na pewno moja perla nie ma 225 koni, sadza nawet ze tylko 150. nie mam tu dostepu do hamowni, ale oni sami maja auta o podobnej mocy wiec w miare dobre porownanie, ale nikt z nich niestety nie ma tt-ki. od zakupu porobilem juz pare rzeczy przy aucie, bo jak sie okazalo nie bylo w takim super stanie jak myslalem. Wymienilem rozrzad, czyscilem turbo, wymienione zawieszenie przod-tyl, opony, 4 tarcze z klockami, oraz zmieniony olej i filtry. ceny w irlandi u mechanikow nie sa takie jak w polsce, tak wiec wykosztowalem sie na to wszystko troche, zwlaszcza ze musialem to zrobic wszystko naraz i jestem zly bo caly czas mam malo mocy i nawet nie wiem co moge z tym zrobic.
nastepnym moim zamyslem zeby poprawic moc byla wymiena przeplywomierza, ale nie wiem moze macie inny pomysl? bede wdzieczny za pomoc koledzy
a i jeszcze jedno jaki musi byc przeplywomierz do '01 r. 1.8T quattro z silnikiem BAM?