Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 75

Wątek: Felgi

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Odradzam. Chodzi o jakość. Widziałem na samochodzie te felgi i to jak odpada z nich to srebrne coś i się rysują to tragedia. Wywalona kasa w błoto.
    Ja mam takie:


    Na samochodzie wyglądają tak:
    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/6399-iceman-180-a.html
    Opony mam styrane i przy 180km/h coś kierownica zaczyna drgać ale spece powiedzieli że felgi proste więc to wina łatanej opony. Mogę spokojnie je polecić.

  2. #17
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kiedyś oglądałem TT prosto z Włoch i miała właśnie takie 17 s-Line więc tam to chyba norma
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cezary nie dałem tyle za nie...kupiłem je za 3 kafle z oponami gdzie same opony wtedy chodziły ponad 1000zł za szt i miały po 7mmbieżnika (szkoda że po ostatnim modlinie jest już go mało) ...byłem 3 albo 4 właścielem który je kupił do auta z innym rozstawem śrób haha każdemu poprzedniemu się podobały i wszystko cacy ale jak przychodziło do założenia dystansów przelotowych z alu to się bali i odpuszczali(wiem bo znalazłem poprzedniego właścicela tych kół który kupił je do niebieskiej s4 z wawy moce coś koło 400km i się bał na nich latać, nawet ten ktoś chyba udzielał się na naszym forum), a więc ja jako jedyny z nich byłem bardziej uparty i sam sobie zaprojektowałem dystanse zmieniajce rozstaw śrób i latam aż do tej pory no ale niema co robić off topu po pierwsze to ważne żeby felgi nie były chińskie a jak już nie są chińskie to żeby były firmy która nie produkuje byle czego i jest szansa że się będzie jeździć na nich jakiś dłuższy czas

  4. #19
    Awatar kurczak
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Lbn
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    70
    Ja bym nie robil dramatu czy to podruba czy oryginal.Na polskich drogach i tak po pewnym czasie felgi beda do naprawy,ja swoje bbs prostuje co roku.Jak mialbym mial podruby to co roku bez zalu wymienialbym na nowe.

  5. #20

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    To doradzcie mi Panowie jakie kupic.

  6. #21

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Ja mam ori 17'' z 1999 roku i za każdym razem jak zmieniam z letnich na zimowe to pytam o stan alu i zawsze słyszę że jest ok. Myślę że ori wytrzymają więcej od podróbek. Tak one wyglądają http://memimage.cardomain.com/ride_i...0008_large.jpg

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no te co Tomi zapodałeś to bardzo dobre felgi...lekkie kute ( o takich dziś Zuczkowi tłumaczyłem przez tel jak coś ) więc nie pozbywaj się ich
    odnośnie bbs CH jakie ma kolega kurczak hmm to ja nie wiem czy TY tak nie dbasz o koła czy te bbs są z plasteliny ...no chyba że masz jakieś mega twarde zawieszenie ale żeby prostować felgi co roku to przegięcie tym bardziej że to są markowe bbs a nie jakieś chińce...no chyba że miałeś na myśli że tylko wyważasz..ale ja po 2 sezonach nie zauważyłęm u siebie takiej potrzeby wiec i na ten rok nie planuje tego robić..co prawda nie jeżdżę mega dużo i dbam ale mimo wszystko..

  8. #23
    Awatar kurczak
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Lbn
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    70
    Nie, nie chodzi mi o wywazanie.Zeszlego lata 3 kola, a 2 lata temu 2. Czy dbam...hhhm jezdze autem na codzien,dzesiec studzienek omine a w jedenasta wpadne

  9. #24

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    To sa tez oryginalne felgi do audi tt tak?

    http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-1...453105653.html

    Wiec mowicie ze lepiej kupic takie ori niz jakies podroby?
    Ostatnio edytowane przez w0jt4k ; 10-02-2011 o 21:08

  10. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jak bym miał kupować jakieś ori 17tki to kupiłbym tylko takie jak ma Tomi a jak chcesz jakieś inne to poszukałbym ładniejszych, te co dałeś to takie wykłe 17tki...mocne ale wcale nie lekkie ani ładne;/
    kurczak no mi też nie raz zdażyło się wpakować w coś że było słychać walnięce bo w wawie nie zawsze da się tego uniknać..i odpukać jakoś nie czuję żeby z felgami było nie tak..a że opony mam poząbkowane ( po modlinie ) to czuje i słysze a więc znieczulicy nie mam no więc coś dziwne że tak szybko się dzieje...no i mam 19tki a wiec jeszcze gorzej;/ ale niech wypowiedzą się Ci co mieszkają w dużych miastach bo ja w małym płońsku znam wszystkie dziury na pamieć wiec nie mam raczej problemów z ich omijaniem

  11. #26
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    No może nie są najładniejsze i nie są lekkie ale są super twarde i nie ma porównania do chińczyka za 1200.Ja jak kupiłem tetke to robiłem renowację,prostowanie,piaskowanie,malowanie proszkowe+druga warstwa,zapłaciłem 1600 ale nie żałuję bo nic nie bije ani nie drga nawet przy dużych prędkościach i napewno nie kupiłbym nigdy do tak specyficznego auta felgi z chin.

  12. #27

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Felgi co Tomi zamieścił to super jakość i pasują do TT.

  13. #28
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Na pewno sa mocne, ale wizualnie mi się nie podobają. Co innego ten gładki asfalt i chawira w tle...
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  14. #29
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    moga byc.. ale kup 18"

  15. #30
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    niema takich 18tek:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •