Messik a sprawdzales jak zalacza ci sie naped na podnosniku wg instrukcji z forum?
ja mialem podobne objawy jak Ty,
u mnie wygladalo to tak, ze q sie zalaczalo, ale nie zawsze, a zima to w ogole byly cuda jak dla testu wyjechalem na lod/snieg,
ale nawet na suchm asfalcie jesienia jak deptalem porafilo zamielic w miejscu - nawet pytalem wtedy na forum, czy to normalne
wahania byly standardowe sterownik albo pompa - po tescie na podnosniku wyszlo, ze problem jest w pompie, ktora JESZCZE dzialala, ale juz robila psikusy - nie za kazdym razem zalaczala, sterownik wyeliminowano podlaczajac cos w miejsce pompy - i sygnal szedl prawidlowo za kazdym razem, gdy pompa wracala na swoje miejsce nie zawsze zalaczala,
zapadla decyzja o wymianie pompy - jak sie okazalo sluszna, pompe upolowalem ori w ASO za smieszne pieniadze - obdzwonilem kupe salonow skody (octavia I ma ta sama pompe) i w koncu trafilem na salon, ktory oddal ja mi za pol darmo
sprawdz pompe i sterownik na podnosniku tak jak opisalem wyzej - nie wymaga to sporo szukania i grzebania