Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
czy moze ktos wymienic w watku firmy uznawane za pewne/solidne w kwestii fmic'a do naszych aut? znana firma na F przewija sie na forum, ale jak sie domyslam nie jest to zapewne monopol moze ktos pociagnac watek w tym kierunku tak w ramach doksztalcenia takich osob jak ja ?

Tak jak Paweł już wspomniał PTE Precision Turbo Engine są dobre , kiedyś gdy byli dystrybutorami Garreta to używali ich rdzenia , od jakiegoś czasu już nie są i używają też dobre ale inne rdzenie .
Generalnie godne polecenia są wszystkie intercoolery robione na rdzeniach Garreta , sprzedaje je ATP turbo , 034 Motorsport i inne firmy , oczywiście w opisie musi być że jest na tym rdzeniu bo w ofercie z zasady mają i tańsze FMIC-e .
Jeśli chodzi o gotowe kity to nie ma wielkiego wyboru niestety . Jest kilka dostępnych w stanach ale koszt wysyłki zabija.
Z dostępnych w EU wiem o Forge i OCT Tuning . Może ktoś coś znajdzie to można umieścić w tym wątku .
OCT jednak używa kiepski FMIC więc nie polecam .


Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
polecane są firmy precision...Arttur taki ma i niech się wypowie jakie ma odczucia na jego temat ja trzymałem w ręku i rdzeń ma bardzo fajny więc pewnie daje radę bardzo dobrze
Ja nie mam Precision tylko '' kostumowy '' robiony przez PPT na rdzeniu Garreta .
Jestem zadowolony , niskie temperatury w dolocie nawet po serii mocnych przejazdów na doładowaniu 1. 8bara , nie przesadna wielkość więc turbo szybko '' wraca '' po zmianie biegów . Nie robiłem aż tak bardzo dokładnych pomiarów bo nie czułem potrzeby udowadniania sobie że ziemia jest okrągła Ale generalnie nie widziałem aby było więcej jak 40*C , często bywało i mniej w zależności od dnia .






Pozdrawiam