Witam to ja może tez coś od siebie napisze mam mk3 tts cabrio testowałem problem u siebie bagażnika po deszczu i u mnie problem nie występuje woda spływa bokami a bagarznik i zawartość jest sucha może przez krótka klapę bo cabrio za to mam inny problem który mi dokucza karzde auto które do tej pory miałem po deszczu szyby boczne czy pasażera czy kierowcy jak były mokre wystarczyło zjechać szybką i już były suche a moja tt-ka rozmazuje a najgorsze np. Po myjce wycieram szyby do sucha zjadę raz w dół i w górę i znowu wilgotne i rozmazane muszę z tym iść do audika czy jest to w mk2 znane ?
Co do nagłośnienia polecam strasznie b&o ma niesamowicie czysty dźwięk nawet na autostradzie przy 200kmh z otwartym dachem mogę normalnie słuchać dźwięk zostaje w aucie w mk1 bose dźwięk wibrowalo przy otwartym dachu i wyższych prędkościach
Do wyświetlacza przyzwyczaiłem się po krótkim czasie Google mapa dziala bez zarzutów przekierowuje mnie automatycznie jak wyłapie karek lub opóźnienie używa do tego internetu z sim która jest w aucie do innych gadżetów musze wykupić licencje wiec to w innym temacie jak już będę miał
teoretycznie jak sobie ustawicie na kierownicy przycisk z gwiazdeczka na drive select to naprawdę można wszystko ustawić przy pomocy kierownicy
Co do jazdy to uśmiech mi z buzi nie schodzi auto ma przyspieszenie
Jest strasznie zwinne no i przyklejone do jezdni + asystent trzymania w pasie tylko gazu dawać
S-tronic spisuje się na medal szczególnie jak się na dynamiczny nastawi
A co to pytania codziennego użytkownika jak najbardziej nawet w cabrio z mniejszym bagażnikiem pasują zakupy bez problemu
Dobra rozpisałem się sorry


Gesendet von iPad mit Tapatalk