Jako że w 8S jedyny ekran to virtual to musisz wbić w menu i szukać w podstawowych ustawieniach (typu data i godzina, tam powinna być ikonka narzędzi). Nie mam niestety 8S już więc tak podaję po omacku, mogę ewentualnie zerknąć w S3 8V bo tym śmigam aktualnie, a system jest podobny.

No z tego co pamietam to niestety dźwięk jest kiepski, ja w S3 otworzyłem sobie klapy na stałe ale i tak jest mało sportowo.

Co do SIM - nie sprawdzałem ale w autach z USA ponoć działa tylko 2G, dla pełnej funkcjonalności należałoby wymienić moduł na EU. Dodatkowo żeby mieć lokalizację trzeba wykupić Audi Connect ale nie wiem jak to działa z samochodami z USA, trzeba by było podpytać w salonie np. Oprócz tego Audi Connect oferuje zdalne otwieranie/zamykanie auta, sprawdzanie przebiegu, stanu paliwa, oleju, zamknięcia drzwi - takie funkcje miałem w A5 8W.

Pokaż fotki tej TT

Ogółem można też dokodować parę ukrytych funkcji, możesz zerknąć w wątek który kiedyś stworzyłem.

Na grilla oprócz wymiany chyba nie ma patentu. Przy wymianie można pomyśleć o wzorze a'la TTRS, będzie pasować do kratek bocznych.

Tam z tym autem było coś nie tak z przebiegiem w ogłoszeniu, sprawdziłeś to dokładnie?