Cytat Zamieszczone przez Garry Zobacz posta
Dziękuję za odpowiedzi. Po pierwsze ja nie mam TT tylko Golfa GTI AUQ, ale udzielam się na forum Audi bo silniki te same, a ludzie inni i bardziej normalni

molendez normalnie nie odpisuję na takie posty ale Twój był miły i nie jakieś obraźliwy wiec odpisze. Jak wcześniej wspomniałem mam Golfa a nie TT, wiec jedyna opcja wyższej seryjnej mocy to V6 2.8l, albo R32. Pracuje z ojcem w niemczech i kupiłem ten samochód 3 miechy temu od niemca, jest w idealnym stanie lakierniczym i blacharskim, z oryginalnym przebiegiem i książka serwisową od nowości zalewany full syntetykiem. Wiec zmiana auta nie wchodzi w grę poza tym, grzebanie przy aucie to moja pasja i co prawda zawsze stracę kupę pieniędzy haha ale przyzwyczaiłem się



1. A pompa z S3 jest faktycznie wydajniejsza? I podejdzie mi bez problemu w koszyk ze starego baku? A co z przelewem potem?
2. U mnie jest czujnik EGT, normalnie wyświetla temperaturę na vagu. A co z K04-64 z TFSI? Montował ktoś w Polsce? Bo mam smaka na taką. Ale k04-23 jak tanio kupie tez może być.
3. A w BAMie nie ma FPRa 4bar? Przecież z tego silnika się bierze ten regulator.
4. Rozmawiam właśnie ze znajomym co mi ogarnie chyba takie coś
5. Doczytałem ze 3 przewody nie pasują, tylko jeden wodny podchodzi PandP
1.jest wydajniejsza. podejdzie.
2.nie ma czujnika egt u Cieie. k04-064 sama turbina to 2.5kzl a cały mod pod 10kzł podchodzi.
3.3 bar kazdy 1.8t w golfie ma czy tt.