Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 60

Wątek: Rozmowa na temat umieszczania zdjęć naszych aut w dostępnej galerii. Konsekwencje

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Mysle ze nie, filmik niech sobie tam bedzie, nikt nie bedzie przeciez wymazywal rejestracji teraz.....

    Jedyne co byloby fajne to dostep do edycji swoich postow w dziale NASZE AUTA w naszych tematach, moznaby na spokojnie wymazac ze zdjec co kto lubi.

    A dla spokoju ducha proponuje kupić AC jak ktos nie ma i tyle...
    A propo chciałem wykupić AC ale okazało się ze auto jest już za stare i nie podlega ubezpieczeniu AC link4
    Using Tapatalk

  2. #2
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    A propo chciałem wykupić AC ale okazało się ze auto jest już za stare i nie podlega ubezpieczeniu AC link4
    To chyba był jakiś mało rozgarnięty agent, bo ja aukrat miałam AC w Link4 pełen pakiet plus szyby. Auto ten sam rocznik.

  3. #3
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez Madzia142 Zobacz posta
    To chyba był jakiś mało rozgarnięty agent, bo ja aukrat miałam AC w Link4 pełen pakiet plus szyby. Auto ten sam rocznik.
    Mowie jak jest, chciałem AC a Pani agentka uświadomiła mnie ze 15 letnie auto nie podlega AC no cóż może faktycznie trzeba zmienić ubezpieczyciela
    Using Tapatalk

  4. #4
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    W jednym ze swoich aut mam lokalizator gps na kartę pre-paid. Jest to śmieszny koszt, ale jednak działa i chyba do TT tez zakupie.
    To nie jest tylko problem tego forum, odnieść to można do każdego innego. Chyba najlepszym zabezpieczeniem, jest rozsądek...
    Blonde Bandit in TT

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez cocolina Zobacz posta
    W jednym ze swoich aut mam lokalizator gps na kartę pre-paid. Jest to śmieszny koszt, ale jednak działa i chyba do TT tez zakupie.
    To nie jest tylko problem tego forum, odnieść to można do każdego innego. Chyba najlepszym zabezpieczeniem, jest rozsądek...
    Cieszyłem się z takiego lokalizatora do momentu gdy gość który montował mi separator do radia zagłuszył sygnał mojego lokalizatora urządzeniem na 250 złotych .
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #6
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Cieszyłem się z takiego lokalizatora do momentu gdy gość który montował mi separator do radia zagłuszył sygnał mojego lokalizatora urządzeniem na 250 złotych .
    To zły majster byłDDD
    Blonde Bandit in TT

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    To nie jest kwestia majstra tylko urządzenia zagłuszającego sygnał gps. Nadajnik możesz schować wszędzie gość zagłuszył jego działanie stojąc przy aucie, urządzeniem wielkości ... no małego smartfona . Fajnie że to masz ale nie fajnie że o tym piszesz
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #8
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Tak zgadzam się, ale nie wszystkie zagłuszysz...
    Blonde Bandit in TT

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez cocolina Zobacz posta
    Tak zgadzam się, ale nie wszystkie zagłuszysz...
    Chcesz się założyć - w profilu Zgorzelec/Suwałki więc raz na jakiś czas latasz pewnie przez Łomże - daj znać - pokażemy, zagłuszymy
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #10
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Chcesz się założyć - w profilu Zgorzelec/Suwałki więc raz na jakiś czas latasz pewnie przez Łomże - daj znać - pokażemy, zagłuszymy
    DobraD Pozagłuszamy
    Akurat w moim przypadku nigdy nie montowałam tego z uwagi na kradzież, bardziej ze względu na kwestie zdrowotne. Gdyby coś mi się stało w czasie trasy, bliscy wiedzieliby ew gdzie jestem itp. Jest to na pewno fajne rozwiązanie, bo tak jak piszesz nie ma 100% zabezpieczeń, ale jednak jakiś dodatek.
    Blonde Bandit in TT

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez cocolina Zobacz posta
    DobraD Pozagłuszamy
    Akurat w moim przypadku nigdy nie montowałam tego z uwagi na kradzież, bardziej ze względu na kwestie zdrowotne. Gdyby coś mi się stało w czasie trasy, bliscy wiedzieliby ew gdzie jestem itp. Jest to na pewno fajne rozwiązanie, bo tak jak piszesz nie ma 100% zabezpieczeń, ale jednak jakiś dodatek.
    A to nie, dziękuję. Jak Ty jesteś zachipowana taka - zatrzymasz mi się w Łomży na godzinkę, dwie i zaraz cała rodzina mi na kark zjedzie - głuszenia nie będzie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cocolina Zobacz posta
    Ale ja właśnie coś takiego mam.
    ooo pisz prędziorem jak to działa w praktyce - w sumie jedno pytanie - czy to działa na odległość np.wrzucasz to dziecku do plecaka, czy do torby przy rowerze który Ci właśnie zniknął - lookniesz położenie na aplikacji ?
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #12

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Mi ostatnio gdzieś w internetach wpadł w oko taki gadżet http://www.climesense.com/ - coś w rodzaju chipa o kilku zastosowaniach. Jest z opcją Movement - opcja która dzięki specjalnej aplikacji podaje info na smartfona gdy przedmiot z takim "dropsem" zaczyna się przemieszczać, ruszać. Myślałem o tym pod kątem motocykla, który na ogół nie pozostaje bez opieki ale w wyjątkowych sytuacjach gdy już stoi sam to zawsze zastanawiam się czy zastane go tam gdzie zostawiłem
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #13
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Mi ostatnio gdzieś w internetach wpadł w oko taki gadżet http://www.climesense.com/ - coś w rodzaju chipa o kilku zastosowaniach. Jest z opcją Movement - opcja która dzięki specjalnej aplikacji podaje info na smartfona gdy przedmiot z takim "dropsem" zaczyna się przemieszczać, ruszać. Myślałem o tym pod kątem motocykla, który na ogół nie pozostaje bez opieki ale w wyjątkowych sytuacjach gdy już stoi sam to zawsze zastanawiam się czy zastane go tam gdzie zostawiłem
    Ale ja właśnie coś takiego mam.
    Blonde Bandit in TT

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    To nie jest kwestia majstra tylko urządzenia zagłuszającego sygnał gps. Nadajnik możesz schować wszędzie gość zagłuszył jego działanie stojąc przy aucie, urządzeniem wielkości ... no małego smartfona . Fajnie że to masz ale nie fajnie że o tym piszesz
    Dobry lokalizator w takiej sytuacji wysyła już sms z powiadomieniem o tym, że ktoś próbuje Ci buchnąć auto. Raczej nienaturalnym jest, że zaparkowane auto ma sygnał i nagle go traci. Oczywiście może słabnąć jakość ale nagła utrata jest jednoznaczna. Zagłuszenie GPS nie zagłusza GSM. Lokalizator może wysyłać smsy z położeniem z sieci GSM a jak tylko chociaż na chwilę złapie zasięg GPS przekaże aktualną pozycję.
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #15
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Dobry lokalizator w takiej sytuacji wysyła już sms z powiadomieniem o tym, że ktoś próbuje Ci buchnąć auto. Raczej nienaturalnym jest, że zaparkowane auto ma sygnał i nagle go traci. Oczywiście może słabnąć jakość ale nagła utrata jest jednoznaczna. Zagłuszenie GPS nie zagłusza GSM. Lokalizator może wysyłać smsy z położeniem z sieci GSM a jak tylko chociaż na chwilę złapie zasięg GPS przekaże aktualną pozycję.
    Przemek o tym właśnie pisałam. Ja mam nadajnik na zasadzie drugiej komórki.

    Wysłane z mojego iPhone przy użyciu Tapatalka.
    Blonde Bandit in TT

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-03-2015, 11:26
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2012, 11:37
  3. Pęknięta szyba - konsekwencje zastrzymania.
    Przez Arti w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 22:37
  4. fotki nie-klubowiczow w galerii zdjec
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-07-2007, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •