Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Wątek: Audi TT MK1 180KM xenon

  1. #31

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    Posty
    9
    up.
    Pochwal się autkiem i jakimiś fajnymi fotkami

  2. #32
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez numberOne Zobacz posta
    Powiem wam szczerze, ze pewnie beda niektorzy sie na mnie rzucac, ale nie rozumiem czemu uwazacie, ze TT za 17tys, to jakos mega tanio . Optymalna cena za "gole" TT, to dla mnie 15tys, a to tez jest sporo na auto ok. 98-99roku. Kazdy wlasciciel ceni swoje auto i pewnie wazne jest dla niektorych, aby ceny TT byly wysokie - na kazdym forum jest podobnie. Na pewno za auto dopieszczone w kazdym calu, ktore ma wiekszosc czesci wymienionych na nowe i najlepsze - z pewnoscia takie auto moze kosztowac nawet powyzej 25tys (mowie o tt 8n), ale nie zwykle, gole tt 99-00, 1.8 180km... (przyklad). ??
    Wpadnij na zlot, porównasz z autkami z 3 czy 4 z przodu przy zakupie i wtedy szybko zobaczysz różnicę, czym rózni się auto za 17 tys od auta za 37 tys. Optymalna cena moim zdaniem za "gołe" tt z napędem przód z roku 2001-2003 to do od 26-30 tys pln. Quattro to przedział od 28-32 tys moim zdaniem w tym roczniku, żeby nie przepłacać. Za zadbane auto z większością elementów w ori lakierze, nie przetyrane, z przebiegiem do 200 tys km.

    TT z rocznika 2004-2006 w Quattro lub 3.2 bezwypadkowa, z wsyzstkimi elementami w ori lub większością, w stanie bardzo dobrym to wydatek od 37 tys w górę do ok 48 tys.

    Quattro sport ceny zaczynają się od ok 60 tys pln. Nie wiem co to za auto za 15 tys, ale mam dwóch kumpli co mają rowery za 8-9 tysięcy, ot dwa koła, przerzutki, kierownica, lampka i siodełko. Dwa rowery w cenie auta :P marnie to widzę . W cenie 15 tys polecam VW Golfa w dobrym stanie ew Toyotę Yaris rocznik 2006-2007. Z tych aut będzie więcej pożytku, bezpieczeństwa i mniej inwestycji niż z ulepa za 15 tysięcy. Szkoda życia i zdrowia na poruszanie się taką TTką. Nikt o zdrowych zmysłach, zdrowego, niezmasakrowanego auta nie sprzedaje w takich pieniądzach, czy to osoba prywatna czy handlarz. Jest to bez wątpienia auto, którego ktoś z różnych powodów chce się pozbyć szukając tzw "jelenia". Bez obrazy Panowie.
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 01-04-2014 o 00:12

  3. #33
    Awatar red5555
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Danzig
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    217
    cene mozna sobie wywindowac w gore jaka sie chce ! za ile sie sprzeda to juz inna sprawa, podaz jest na tyle duza ze kupujacy moga wybrzydzac ile wlezie, inna sprawa ze zadbanych aut jest bardzo malo

  4. #34
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    ja tu widzę większy popyt na forum niż podaż,kupić zadbane auto to dopiero problem,szukam A4 i więcej w tym kraju już nic nie jadę oglądać.Każdy kretyn wie,że teraz byle chłopek przyjeżdża z miernikiem a kłamią jak z nut przez tel,teraz w rozmowie trzeba mówić ,że się z tv przyjeżdża nakręcić program o wałach samochodowych to może wraki z placu usuną.

  5. #35
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez red5555 Zobacz posta
    cene mozna sobie wywindowac w gore jaka sie chce ! za ile sie sprzeda to juz inna sprawa, podaz jest na tyle duza ze kupujacy moga wybrzydzac ile wlezie, inna sprawa ze zadbanych aut jest bardzo malo
    Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie właśnie i na tym proponuje zakończyć tą rozmowę zanim zaczniecie sobie wydłubywać oczy!!!!
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #36
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    a propo ceny, rozmawiałem w sobotę z handlarzami, którzy na codzień handlują tyko bmw. Mieli okazje kupić TT za 2200€ z przerysowany całym bokiem oska z '99. Cena do zbicia, ale nie ryzykowali bo tym nie handlują. Teoretycznie na gotowo do sprzedaży za 15tys w pl + opłaty. Czyli teoretycznie można za 17 kupić, ale po przejściach i naprawie w pl na handel, czyli nie najlepiej a najtaniej.
    __________________________
    Pozdrawiam

  7. #37
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    mysle, ze z auta (gole TT) za 20+tys da sie wytargowac do 17 i miec normalne auto (nie skladane z kilku) w sensie mogl miec jakas przygode typu przerysany bok, czy lekka kolizja - ale takie auto nie bedzie ulepem... tak rozumiem ulep: https://www.youtube.com/watch?v=rjhKEQFHqZw
    Ostatnio edytowane przez numberOne ; 04-04-2014 o 08:32

  8. #38
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Wpadnij na zlot, porównasz z autkami z 3 czy 4 z przodu przy zakupie i wtedy szybko zobaczysz różnicę, czym rózni się auto za 17 tys od auta za 37 tys. Optymalna cena moim zdaniem za "gołe" tt z napędem przód z roku 2001-2003 to do od 26-30 tys pln. Quattro to przedział od 28-32 tys moim zdaniem w tym roczniku, żeby nie przepłacać. Za zadbane auto z większością elementów w ori lakierze, nie przetyrane, z przebiegiem do 200 tys km.

    TT z rocznika 2004-2006 w Quattro lub 3.2 bezwypadkowa, z wsyzstkimi elementami w ori lub większością, w stanie bardzo dobrym to wydatek od 37 tys w górę do ok 48 tys.

    Quattro sport ceny zaczynają się od ok 60 tys pln. Nie wiem co to za auto za 15 tys, ale mam dwóch kumpli co mają rowery za 8-9 tysięcy, ot dwa koła, przerzutki, kierownica, lampka i siodełko. Dwa rowery w cenie auta :P marnie to widzę . W cenie 15 tys polecam VW Golfa w dobrym stanie ew Toyotę Yaris rocznik 2006-2007. Z tych aut będzie więcej pożytku, bezpieczeństwa i mniej inwestycji niż z ulepa za 15 tysięcy. Szkoda życia i zdrowia na poruszanie się taką TTką. Nikt o zdrowych zmysłach, zdrowego, niezmasakrowanego auta nie sprzedaje w takich pieniądzach, czy to osoba prywatna czy handlarz. Jest to bez wątpienia auto, którego ktoś z różnych powodów chce się pozbyć szukając tzw "jelenia". Bez obrazy Panowie.
    Krystian, nie masz co ludziom tłumaczyć bo ten temat jest poruszany chyba od lat i nic w tej kwestii się nie zmieni. Ludzie MK2 szukają w cenie dobrej MK1 więc o czym my mówimy? Do swojej MK2 samych dodatków dokupiłem za tyle co najtańsze MK2 stoją na allegro i byli tacy co różnicy nie widzieli między gniotem a zadbanym autem. Na szczęście byli też tacy co się prawie bili jak sprzedawałem

    Reasumując jak ktoś ma życzenie kupić za 15 tys TT jego sprawa, niech kupuje i myślę, że nie ma co wielokrotnie tego ludziom tłumaczyć. W końcu wszyscy jesteśmy dorośli i chyba wiemy co robimy.

  9. #39
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Reasumując jak ktoś ma życzenie kupić za 15 tys TT jego sprawa, niech kupuje i myślę, że nie ma co wielokrotnie tego ludziom tłumaczyć. W końcu wszyscy jesteśmy dorośli i chyba wiemy co robimy.
    Szkoda, że potem takie osoby nie zakładają wątków w dziale nasze auta, aby się pochwalić. Chciałbym sobie poczytać jakie problemy się pojawiają w samochodzie w tej cenie. Piszę to bez grama złośliwości, po prostu nie wiem.
    W autach powyżej 20 kilku tysi wyłaziły takie kwiatki nie raz, nie dwa, że się pazury na lewą stronę wywijały. A co dopiero w takim czymś za 15.
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 04-04-2014 o 09:38

  10. #40
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    No Panowie, mamy na forum juz 1 przyklad tematu takiego auta - wiele razy o niego prosilem - wreszcie JEST i polecam śledzic

    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...Ttka-za-15-tys

  11. #41
    Awatar PrzemekPKL
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Koło
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrzysty
    Posty
    40
    Poszukiwania zakończone, auto zakupione więc temat chyba można zamknąć

  12. #42
    Awatar sleza
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    spod Ślęży
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blue
    Posty
    51
    No i gitara-GRATULACJE !

Podobne wątki

  1. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •