Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
Niestety lista już dawno zamknięta, wszystkie miejsca w pokojach wypełnione, a liczba chętnych osób na poszczególne atrakcje, grille została przekazana do ośrodka. Gadżety już są skompletowane dla uczestników.


A teraz krótka informacja:
Wszyscy uczestnicy otrzymają od organizatora identyfikator na każdy dzień w formie naklejki. Będzie to swojego rodzaju przepustka na atrakcje ZloTTu Brak identyfikatora grozi karą w postaci nowych felg BBS RS dla organizatora Żart! A tak na serio...

Jest to impreza zamknięta. Wszyscy uczestnicy wpisani na listę, wpłacali pieniądze za to wydarzenie - także naprawdę jest ono Waszą zasługą Na przykład wjazd na zaporę jest równoważny z sesją fotograficzną, na którą płacił każdy z zapisanych uczestników i w zamian otrzyma zdjęcia reportażowe, a także portrety swoich aut. Myślę, że osoby które chcą wjechać na Zaporę na doczepkę, będą po prostu oszukiwać pozostałych klubowiczów. Podobnie z grillami. Zamówionych jest tyle porcji ile wpisało się na listę uczestników, a każdy zapisany na czwartkowy grill opłacił kapelę góralską, która będzie nam hucznie towarzyszyć. Nie wspomnę już o innych atrakcjach, gdzie bilety są wykupione dla dokładnie wcześniej zgłoszonej mi liczby osób/
I pisząc to, nie staje w obronie swoich interesów, a każdego oficjalnego uczestnika Ogólnopolskiego Zlotu Audi TT w Pieninach 2017!
Cały problem wynika z tonu tego posta, jak dla mnie czarno na białym jest tutaj napisane, nie ma cie na liscie to nie przyjezdzaj, rozumiem że błędny dobór słów ale pisząc na forum jest czas zeby sie zastanowic w jakim tonie coś sie pisze, sprawa wyjasniona

hubi_pl czy stwierdzenie "na krzywy ryj" to coś złego ? ja to własnie tak odebrałem ze chce się wpakować na "krzywy ryj", a ja tylko chciałem wpasc zapoznac się posiedziec kilka godzin i pojechac do domu, w moim przypadku - 6cio miesieczna córka + nawał zlotów tuningowych - niestety nie pozwala mi to na dodatkowe wyjazdy weekendowe bo i tak juz mało mnie w domu, a że mam na zlot z krakowa wzglednie niedaleko to chciałem mozliwe nawet ze w ten sam dzien zdecydować czy nie wpadne