Cytat Zamieszczone przez Snaco_sadzik Zobacz posta
No i niestety przyszedł czas pożegnać się z TTką . niestety nie miałem czasu aktywnie uczestniczyc w zyciu klubowym w takim stopniu w jakim chciałem. Mam nadzieję że za pare (naście?) lat kupie sobie R8 i bede miał więcej czasu na spoty, zloty i inne atrakcje.....ale na razie chciałbym dać namiar na ogłoszenie:
http://otomoto.pl/audi-tt-C29780825.html

Jeśli umieściłem to w złym miejscu to z góry przepraszam i prosze oprzeniesienie posta.
Nie chcę być niemiły, ale kolega pobuja się trochę z autem przy takiej cenie. Nie mówię że nie ma aut z tego rocznika za taką cenę, ale próba sprzedaży latem auta na stalowych felgach z oponami zimowymi i tandetnymi kołpakami za cenę o przynajmniej 1/3 wyższą od średniej ceny rynkowej to małe nieporozumienie:P Niestety nawet ten hardtop nie zrekompensuje w tym wypadku różnicy w cenie pomiędzy średnią ceną rynkową auta z tego rocznika, a ceną zaproponowaną przez kolegę. Tym bardziej że jak widać parę rzeczy jest tu do zrobienia. Myślę że gdyby autem miał się ktoś zainteresować to zamiast 3 w cenie powinna znaleźć się 2...

Piszę to wyłącznie jako dobrą radę, bo widocznie słabo rozeznałeś rynek używanych TT w Polsce