Strona 481 z 761 PierwszyPierwszy ... 381431471479480481482483491531581 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,201 do 7,215 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7201
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Kończąc te dywagacje nt TT za 15 koła, polecam ten temat:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...Ttka-za-15-tys

  2. #7202
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez BzyQ Zobacz posta
    dla mnie sensowny egzemplarz to jest dobra obudowa...bo z tym zawsze sa problemy...zawieszenie, silnik, układ pozostały można wymienić...i czy sie kupi auto za 20 czy za 10 to jest to auto uzywane i wiadomo nikt nie jest pewny ze za 2 tys km nie padnie np turbo...dlatego wole położyć mniej i systematycznie remontować środek auta...bo na to kasa jest...i jestem swiadom tego ze za 15 kola to bedzie akurat taki ktory pali jezdzi i nie zawsze chce skrecic...ale juz pozostała kwestia to ja sie zajme bo lubie to robic....a jedyne czego nie zniosę to blacharka...
    A ja Ci życzę powodzenia w poszukiwaniach i wesołych świąt

    P.s. Cena auta jest średnią jaką jest w stanie dać kupujący a chce otrzymać sprzedający, przedstawiając adekwatny do tego stan auta. Jeśli się dogadują co do stanu całości to transakcja dochodzi do skutku. Czego i sprzedającym i kupującym życzę
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #7203
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    A generalnie chodzi Nam tylko o to aby kolega BzyQ wchodził na forum aby opisywać nam swoje wrażenia z użytkowania bezproblemowego auta jakim potrafi być zadbane TT a nie po kupnie zadając pytania "dlaczego moja TT nie jedzie, coś mi stuka w silniku, po mocniejszej jeździe dymi z wydechu, jak zrobić logi, jaki kabel kupić, dlaczego mi się pali kontrolka AIR BAG, itp."
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #7204

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    no dobra ładna pogoda dziś była choć trochę padał śnieg...
    to może inaczej...na co mam zwrócić uwagę szczególnie...każde auto ma swoją specyfikę i może tu mnie ukierunkujecie...
    czy to się da jakoś streścić?....po za elementami które niezależnie od typu aut występują...

  5. #7205
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Cytat Zamieszczone przez BzyQ Zobacz posta
    dla mnie sensowny egzemplarz to jest dobra obudowa...bo z tym zawsze sa problemy...zawieszenie, silnik, układ pozostały można wymienić...i czy sie kupi auto za 20 czy za 10 to jest to auto uzywane i wiadomo nikt nie jest pewny ze za 2 tys km nie padnie np turbo...dlatego wole położyć mniej i systematycznie remontować środek auta...bo na to kasa jest...i jestem swiadom tego ze za 15 kola to bedzie akurat taki ktory pali jezdzi i nie zawsze chce skrecic...ale juz pozostała kwestia to ja sie zajme bo lubie to robic....a jedyne czego nie zniosę to blacharka...
    Dla mnie podstawowe kryteria: zdrowa buda, silnik i napęd, chociaż z tego co już robiłem (a robiłem i za pieniądze i dla siebie) to wolałbym zrobić silnik/napęd niż blacharkę - bo tego nie widać
    Zawieszenie to rzecz eksploatacyjna
    Co do budy - czy szpary w marę proste, patrz na łby śrub (czy była ingerencja klucza) - błotniki, maska, klapa, drzwi. Jak masz miernik lakieru to latasz po całym dokładnie elemencie (nie wyrywkowo), mierzysz też słupki i progi. Patrzysz czy szyby mają tą samą datę - to chyba taka podstawa, każdy po swojemu ocenia
    Co do silnika/osprzętu - czy silnik suchy,turbo. Czy po odpaleniu falują obroty, czy puszcza dymka. Pokręć (po odpaleniu) kierownicą do końca w lewo/prawo (czy będą występować jakieś niepokojące odgłosy)
    Pierwsza jazda: czy płynnie się rozpędza, czy nie "haczą" biegi. Możesz zrobić szybki test sprzęgła (jedziesz 30-40km/h i zapinasz 4 bieg - co szybciej przyspiesza auto czy obrotomierz ). Pojechać gdzieś na nierówną ulicę aby sprawdzić zawiech (oczywiście życzę ci aby ewentualne popukiwanie były wywołane przez tulejeczkę za 30zł niż amor za 300zł )

  6. #7206

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    wwa
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Witam wszystkich, jestem tu nowy i mam nadzieję, że w dobrym miejscu wrzucam post Jestem obecnie w trakcie poszukiwania drugiego auta do jazdy weekendami badz czasami dla funu. Na tapecie mam kilka modeli samochodow ale sklaniam sie narazie ku TT 8N quattro. Przegladajac oferty znalazlem cos takiego:

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8turbo-2...235977703.html

    Czy ktos z was widzial moze ten samochodzik? badz ze zdjec jest w stanie cos powiedziec?

    Warunkami koniecznymi przy zakupie tetki sa:
    1. absolutna bezwypadkowosc + lakier ori
    2. zdrowy silnik

  7. #7207
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Jeśli zgodny z opisem to super okazja. Ale nie wierzę w cuda :P chociaż kto wie....

  8. #7208

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    wwa
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Jeśli zgodny z opisem to super okazja. Ale nie wierzę w cuda :P chociaż kto wie....
    hehe wiem , cudow nie ma tym bardziej, ze auto stoi niedaleko Radomia, zaglebia handlarzy ale ze z wawy niedaleko to bym podjechal obejrzec, myslalem, tylko moze ze ktos na forum juz mial okazje spojrzec na ten samochod osobiscie?

  9. #7209
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    @emzet

    Fotele wyglądają na rzeczywiście 170 000 km. Fajna sztuka, bo po lifcie i z ciekawym kolorem. Plus Quattro.
    Ale opis żałosny, jakby sprzedający wystawił aukcje z przymusu ;/

    Znaczek Quattro na tylnym zderzaku trochę za nisko doczepiony.
    I ta cena jak na świeży, idealny model, chyba o parę tysi za niska...

  10. #7210

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    wwa
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    @przemeks

    dzięki za odpowiedź, faktycznie ten znaczek jest trochę za nisko. http://files.conceptcarz.com/img/Aud...ge-04-1024.jpg
    Opis jest lakoniczny, fakt. No ale zobaczymy, dopiero rano to ogłoszenie wyczailem, wieczorem do goscia zadzwonię, ciekawe co powie.
    Ostatnio edytowane przez emzet ; 07-04-2015 o 11:45

  11. #7211
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Patrząc na pozostałe rzeczy które sprzedaje ta osoba, nie spodziewałbym się cudów Ale dawaj znać co i jak z autem, bo wygląda na prawdę nieźle

  12. #7212
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Wygląda na fajny seryjny egzemplarz. Przebieg to normalnie standardowy do handlu ale skóra na fotelu pasażera wygląda jakby pośladków odzianych w dżinsy nie widziała Oby tak było, że wszystko gra. Malowanie to nie problem, pytanie po czym to malowanie i jak zrobione. No i skąd to przywiezione? Jaka dokumentacja do tego? Poproś o więcej danych, zdjęć, dokumentów, zanim zaczniesz jeździć. Faktycznie jak na handlarza to skromnie rozpisane
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 07-04-2015 o 12:15

  13. #7213
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez emzet Zobacz posta
    Witam wszystkich, jestem tu nowy i mam nadzieję, że w dobrym miejscu wrzucam post Jestem obecnie w trakcie poszukiwania drugiego auta do jazdy weekendami badz czasami dla funu. Na tapecie mam kilka modeli samochodow ale sklaniam sie narazie ku TT 8N quattro. Przegladajac oferty znalazlem cos takiego:

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8turbo-2...235977703.html
    Elo elo.....TTkowicze.....nie rażą was lampy z tyłu od Angola ???

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez emzet Zobacz posta
    Witam wszystkich, jestem tu nowy i mam nadzieję, że w dobrym miejscu wrzucam post Jestem obecnie w trakcie poszukiwania drugiego auta do jazdy weekendami badz czasami dla funu. Na tapecie mam kilka modeli samochodow ale sklaniam sie narazie ku TT 8N quattro. Przegladajac oferty znalazlem cos takiego:

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8turbo-2...235977703.html
    Elo elo.....TTkowicze.....nie rażą was lampy z tyłu od Angola ???
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #7214
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Uppss... Fakt. Przekładka albo miał brak tyłu i ktoś kupił co miał pod ręką.

  15. #7215
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    To można zweryfikować po Vin
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •