Pokaż wyniki od 1 do 15 z 209

Wątek: POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Dla poszukujących dobrego i sprawdzonego serwisu swojej TTki w okolicach Warszawy, ze swojej strony polecam mojego mechanika: Roberta w okolicy Mińska Mazowieckiego

    (tutaj robię sobie trochę strzał w kolano, bo przez to wydłużą się terminy u Roberta , ale co tam, trudno....)

    Jego strona i cennik: K-mot - Strona główna

    Robert prowadzi zakład kompleksowej mechaniki dla wszystkich samochodów grupy VAG (były pracownik ASO Skoda Carsed), znamy się z klubu OCP od samochodu mojego Ojca (Octavia I) a ostatnio także przez moją TT

    Zalety:
    - Szczerość -> Robert zawsze mówi co jest, co trzeba wymienić, czego nie trzeba, co będzie trzeba wymienić w przyszłości...
    - Można cały czas być przy aucie i "przeszkadzać" Robertowi, on to lubi (a jak się nie chce stać, to można pospacerować po okolicznych lasach, bardzo ładnie tam jest)
    - Krótkie terminy, można umówić się na telefon, jest dostęp do wszystkich części: zarówno zamienników jak i ori VAG.
    - Dla Roberta nie ma tematów i problemów niemożliwych (zarówno w mechanice jak i innych dziedzinach).
    - Warsztat w pełni wyposażony we wszystkie możliwe narzędzia + dwa podnośniki + ogrzewanie, generalnie pełna profeska.
    - Bardzo atrakcyjne ceny.

    Wady:
    - Trzeba dojechać, ok. 40 km od centrum Warszawy.
    - Drobny kawałek autostradowej obwodnicy Mińska w drodze do serwisu (do pierwszego zjazdu) kusi do głębszego wciśnięcia pedału przyspieszenia i narażenie się na spotkanie z kontrolą...
    - Jeśli ktoś lubi czekać długo na termin naprawy samochodu a potem długo czekać na jego odbiór to będzie zawiedziony...
    - Naprawia tylko to co trzeba naprawić a nie milion innych rzeczy...jak ktoś tego nie lubi to będzie zawiedziony...
    - Ci co lubią zostawić spory ke$h u mechanika będą baaaaarrrdzo zawiedzeni...

    p.s. O i nawet w galerii znalazła się moja TT podczas wymiany rozrządu
    Nazwa:  0ca8932547d3457685a8ee75e41849db.JPG
Wyświetleń: 912
Rozmiar:  94.0 KB
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2
    Awatar Punan
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Dla poszukujących dobrego i sprawdzonego serwisu swojej TTki w okolicach Warszawy, ze swojej strony polecam mojego mechanika: Roberta w okolicy Mińska Mazowieckiego

    (tutaj robię sobie trochę strzał w kolano, bo przez to wydłużą się terminy u Roberta , ale co tam, trudno....)

    Jego strona i cennik: K-mot - Strona główna

    Robert prowadzi zakład kompleksowej mechaniki dla wszystkich samochodów grupy VAG (były pracownik ASO Skoda Carsed), znamy się z klubu OCP od samochodu mojego Ojca (Octavia I) a ostatnio także przez moją TT

    Zalety:
    - Szczerość -> Robert zawsze mówi co jest, co trzeba wymienić, czego nie trzeba, co będzie trzeba wymienić w przyszłości...
    - Można cały czas być przy aucie i "przeszkadzać" Robertowi, on to lubi (a jak się nie chce stać, to można pospacerować po okolicznych lasach, bardzo ładnie tam jest)
    - Krótkie terminy, można umówić się na telefon, jest dostęp do wszystkich części: zarówno zamienników jak i ori VAG.
    - Dla Roberta nie ma tematów i problemów niemożliwych (zarówno w mechanice jak i innych dziedzinach).
    - Warsztat w pełni wyposażony we wszystkie możliwe narzędzia + dwa podnośniki + ogrzewanie, generalnie pełna profeska.
    - Bardzo atrakcyjne ceny.

    Wady:
    - Trzeba dojechać, ok. 40 km od centrum Warszawy.
    - Drobny kawałek autostradowej obwodnicy Mińska w drodze do serwisu (do pierwszego zjazdu) kusi do głębszego wciśnięcia pedału przyspieszenia i narażenie się na spotkanie z kontrolą...
    - Jeśli ktoś lubi czekać długo na termin naprawy samochodu a potem długo czekać na jego odbiór to będzie zawiedziony...
    - Naprawia tylko to co trzeba naprawić a nie milion innych rzeczy...jak ktoś tego nie lubi to będzie zawiedziony...
    - Ci co lubią zostawić spory ke$h u mechanika będą baaaaarrrdzo zawiedzeni...

    p.s. O i nawet w galerii znalazła się moja TT podczas wymiany rozrządu
    Nazwa:  0ca8932547d3457685a8ee75e41849db.JPG
Wyświetleń: 912
Rozmiar:  94.0 KB
    A ja stanowczo odradzam Roberta z Mińska. Tutaj http://www.klubtt.pl/ogallne/11622.htm opisany mój problem który się pojawił kilka dni po wymianie rozrządu. Kto jak kto ale dobry mechanik powinien porządnie przykręcić koło. Tu już nie chodzi o koszty a bezpieczeństwo. Co by było gdyby koło odpadło przy 200km/h ? Wole nie myśleć... pewnie już bym żadnej wypowiedzi na tym forum nie umieścił.

Podobne wątki

  1. Śruba w oponie - polecany wulkanizator
    Przez przemeks w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 13:51
  2. Warsztat/serwis Wyry, Mikołów
    Przez ravagehd w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:02
  3. Aktorskie wyczyny naszych TT
    Przez Limbo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 21:12
  4. Galeria naszych TT
    Przez Arttur w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •