Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Wątek: Oklejanie folią, car wrapping

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Czyżby okazało się że moderator nie zawsze ma racje ?! szok !

    Kwinto nie nie jestem właścicielem, nie pracuje tam, chłopaków znam od lat i z całą odpowiedzialnością mogę polecić, jeśli ktoś ogarnia temat tuningu w Polsce to zapewne kojarzy jednego z współwłaścicieli czyli Kubę z TuningKingz (złote e36, merc w124, obecnie z4, brz i e28 )

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Czyżby okazało się że moderator nie zawsze ma racje ?! szok !
    Klusek bez zbednej spinki. Moderatorzy zawsze maja racje poczytaj regulamin.

    Na tym forum moderatorzy sa ludzmi na poziomie i nie daja banow za polemike ale sa przedewszystkim ludzmi takze przeciaganie struny i cwaniakowane nie jest wskazane za rowno w stosunku do nich jak i do innych uzytkownikow.

  3. #3
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Klusek bez zbednej spinki. Moderatorzy zawsze maja racje poczytaj regulamin.

    Na tym forum moderatorzy sa ludzmi na poziomie i nie daja banow za polemike ale sa przedewszystkim ludzmi takze przeciaganie struny i cwaniakowane nie jest wskazane za rowno w stosunku do nich jak i do innych uzytkownikow.
    Ja również należę do osób na poziomie, a nawet za osobę dość inteligentną się uważam i jeśli ktoś coś mi zarzuca to musi mieć argumenty, w moim przypadku "nie bo nie" nie zdaje egzaminu, cwaniakowaniem bym tego nie nazwał, ale przeciągać strunę lubie...tak jak i ludzi z dystansem do siebie i życia

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Reklama wygląda następująco "kupuj tylko X u Y bo jest najlepsze"
    Tak wygląda reklama dla wyborców PISu - czarno na białym bo inaczej nikt nie zrozumie.

    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    i to jest problem ?! dzielenie się informacją o znanej mi i sprawdzonej firmie ?! serio ?! chyba właśnie sobie przypomniałem czemu przez ostatnie 10 lat nie korzystałem z for internetowych...
    Nikt nie każe nikomu przebywać na żadnym forum, ale nie wiem po co takie spiny.

    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Temat wałkowany kilkakrotnie i nie do końca rozumiem w czym problem. Można by wyszukać kilka wątków gdzie forumowicze polecają firmy wskazując konkretny np. warsztat gdzie były one tak jak tu powiązane z tematem. Kolega Squirrelkuss założył temat odnośnie oklejania aut folią bo na forum robił się w temacie drobny burdel. Więc jeśli w temacie mamy mieć wszystko w jednym miejscu to oczekiwałbym też tego że znajdę tu informacje na temat polecanych, konkretnych firm a nie postów w stylu "znam pewną firmę info o niej w dziale Ogłoszenia Komercyjne". Idąc dalej rozumiem, że jak Paweł zrobił mi dolot z którego jestem zadowolony to nie mogę o tym napisać na forum polecając go z imienia czy nazwiska wskazując namiary ... ?
    I tak czysto teoretycznie - o reklamie możesz mówić jedynie wtedy gdy wspierasz nią zbyt towarów lub usług w ramach działalności prowadzonej przez reklamodawcę . Rozumiem, że kolega poleca sprawdzoną firmę i jednocześnie jej nie prowadzi.
    Nie zrozumiałeś, powtarzanie w jednym poście kilkukrotnie i wytłuszczanie nazwy firmy jest kojarzone z reklamą. Twoja teoria nie ma pokrycia w praktyce, ja reklamuje polecam usługi warsztatów/osób które znam i sam coś u nich naprawiałem.

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Pozwole wtracic swoje 3 grosze, uwazam, ze nie masz do konca racji Hubi, kolega podal nazwe firmy i dane kontaktowe i uwazam ze to dobrze. Wielokrotnie czytamy nazwy warsztatow polecanych w danym regionie lub np. hamowni lub firm zajmujacych sie tuningiem. Jak dla mnie to niczym sie nie rozni od wypowiedzi kolegi Klusek.. napisal w koncu na temat. Koniec OT, pozdrawiam obu Kolegow
    Tak, oczywiście! ile razy podajemy żeby pomóc, nic w tym złego ale jak ktoś Ci powtarza kilkukrotnie to albo chce nachalnie zareklamować, albo uważa czytelnika za mało rozwiniętą intelektualnie osobę.

    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Czyżby okazało się że moderator nie zawsze ma racje ?! szok !
    Polecam się takimi wpisami nie szokować, szkoda zdrowia

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Klusek bez zbednej spinki. Moderatorzy zawsze maja racje poczytaj regulamin.

    Na tym forum moderatorzy sa ludzmi na poziomie i nie daja banow za polemike ale sa przedewszystkim ludzmi takze przeciaganie struny i cwaniakowane nie jest wskazane za rowno w stosunku do nich jak i do innych uzytkownikow.
    Dziękuję AcidTT, kolega posiedzi na forum to też zrozumie.

    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Ja również należę do osób na poziomie, a nawet za osobę dość inteligentną się uważam i jeśli ktoś coś mi zarzuca to musi mieć argumenty, w moim przypadku "nie bo nie" nie zdaje egzaminu, cwaniakowaniem bym tego nie nazwał, ale przeciągać strunę lubie...tak jak i ludzi z dystansem do siebie i życia
    Przeczytaj co wyżej napisałem, to nie jest nie bo nie - takich uwag tutaj nie ujrzysz, to nie golf.pl z całą sympatią dla chłopaków zmieniających postoje.


    Tyle w OT.

    Jeżeli ktoś ma jakieś swoje uwagi co do mojego postu - zapraszam na PW.

    Jeżeli ktoś ma uwagi odnośnie folii - śmiało pisać, pamiętając że dział komercyjny jest drzwi obok.

    pzdr
    Hubi

Podobne wątki

  1. Zmiana koloru folią
    Przez Maciek00 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-08-2017, 03:03
  2. Oklejanie auta na czarny mat
    Przez morocamo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni post / autor: 19-05-2016, 21:14
  3. wrapping black mat
    Przez marcinb444 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 14:12
  4. Folia a'la carbon- wiocha, czy nie? Proszę o opinie!
    Przez Tommo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 18:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •