Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: Ukryte piękno w MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    nie pisze bzdur bo jakoś subaru i mitsu potrafią wsadzic dobry naped z poprzecznymi silnikami ... ale nie oto mnie chodzi, porostu RS jest synonimem wszystkiego co najlepsze w danym modelu bez zadnych ograniczen, pod kazdym wzgledem, jak i osiągów tak i napędow itd itp ... wiec chciał nie chciał powinni upchnąć to co najlepsze ...

    a różnica miedzy torsenem a haldexem jest kolosalna ... nawet dwa dni temu latałem bokami torsenem w A4 B6 3.0V6 ... i różnica jest kolosalna w porownaniu do mojejgo udawanego quattro ...

    i kazdemu polecam taką przejażdżkę dla porownania
    Drr

  2. #2
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    nie pisze bzdur bo jakoś subaru i mitsu potrafią wsadzic dobry naped z poprzecznymi silnikami ... ale nie oto mnie chodzi, porostu RS jest synonimem wszystkiego co najlepsze w danym modelu bez zadnych ograniczen, pod kazdym wzgledem, jak i osiągów tak i napędow itd itp ... wiec chciał nie chciał powinni upchnąć to co najlepsze ...

    a różnica miedzy torsenem a haldexem jest kolosalna ... nawet dwa dni temu latałem bokami torsenem w A4 B6 3.0V6 ... i różnica jest kolosalna w porownaniu do mojejgo udawanego quattro ...

    i kazdemu polecam taką przejażdżkę dla porownania
    sorry , że dalej off top, ale może masz problem ze swoim quatrro? wczoraj jeździłem i haldexem i torsenem i wg moich odczuć oba te napędy zachowują się prawie tak samo(jeździłem po jednym placu manewrowym). Poza tym ludzie w RS-ach robią po 500KM i to daje radę.

Podobne wątki

  1. Pomoc -Umowa kupna / sprzedaży a wady ukryte
    Przez tomek666777 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-05-2012, 00:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •