Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Sprzedam Audi TT 8J 2007r

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17

    Sprzedam Audi TT 8J 2007r

    Na sprzedaż mam swoje (właściwie to żony) TT czarny metalik - niewdzięczny kolor, które kupiłem w zeszłym roku na zimę. Ciężko było znaleźć coś w tym roczniku z takim wyposażeniem.
    Jestem pierwszym właścicielem w kraju, o przeszłości samochodu wiem tyle, że był cały czas serwisowany w ASO (mam książkę serwisową i faktury do wglądu - po niemiecku, jak ktoś bardzo bardzo lubi takie lekturki to udostępnię dokumentację) a sprzedaż przez poprzedniego właściciela podyktowana była drobną stłuczką. W aukcji błędnie napisałem z oberwał prawy bok, teraz to zauważyłem. Oberwała lewa górna przednia część samochodu, na końcu wrzucam foteczkę żeby było wiadomo, o jaki rodzaj uszkodzenia chodzi.
    Niedawno był też robiony rozrząd.
    To co zostało przeze mnie zrobione przez ostatni rok:
    - kupione nowe opony letnie (245/40/1 Pirelli Cinturatio P7
    - kupione nowe opony zimowe (225/40/1 Goodyear Ultra Grip 2
    - zregenerowane amortyzatory w firmie NAGENGAST (magnetic ride)
    - wymiana rozrusznika + naprawa wzmacniacza BOSE
    - naprawa zamka kierowcy
    - czyszczenie i nabicie klimy
    - wymiana lusterka od strony pasażera, poprzednie było lekko pęknięte - wymieniłem na oryginał
    - w zeszłym tygodniu jeszcze do wymiany poszedł termostat + płyn chłodniczy
    - wiem, że jeszcze jakieś pierdoły robiłem ale szczerze już nie pamiętam

    Wyposażenie jak widać na zdjęciach + to czego na pierwszy rzut oka można nie zaważyć czyli w pełni elektryczne fotele ,guziczek magnetic ride i jest tez guziczek do ustawiania ciśnienia w oponach, nie wiem czy wszystkie modele w tym roczniku to miały ale napisze.

    Generalnie to czego nie zrobiłem a było w planach na zimę to oddać przednie fotele do tapicerza (fotel kierowcy niestety nosi oznaki zużycia), wykonać korektę lakieru + pomalować na nowo maskę i zaopatrzyć się w jakieś ładne 18'' felgi na lato. Auto i tak mnie już mocno pociągnęło po kosztach ale nie planowałem sprzedaży ale w życiu tak czasami bywa, że rodzina może się powiększyć
    Póki co brak zainteresowania sprzedażą, co najwyżej barany składające oferty tak idiotyczne, że nóż w kieszeni się otwiera. Może ktoś z forum szuka MK2 w dobrym stanie to wrzucam informacyjnie posta tutaj. Technicznie bez zarzutu, wizualnie.. jak na 11 latka przystało.

    CENA: 40 000 zł.
    OLX => https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-s-...5-IDy9uPz.html

    Nie chciałbym specjalnie schodzić z ceny bo i tak mnie ściska na myśl o tym, ile kasy już poszło a nic z tego nie odzyskam ale jeżeli ktoś będzie poważnie zainteresowany i ma duże umiejętności perswazji to pewnie się dogadamy.
    Tutaj wrzucam foty w lepszej jakości, niestety znajomy swoje zdjęcia robił chlebem. Dzisiaj była lepsza pogoda więc ustrzeliłem coś w wyższej rozdzielczości. Foty niezłe, powinno być widać wszystko jak na tacy. W razie wątpliwości pytać lub dzwonić. Odpisuję na maile i PM.
    Kontakt: d1ebelek@gmail.com lub 795 008 013 Mateusz













    Ostatnio edytowane przez d1abol ; 22-01-2019 o 21:34

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17
    Ze względu na zerowe zainteresowanie opuszczam do 38 tys.., próg cenowy golasów, samochód od miesiąca wisi na ogłoszeniach i nie było ani jednego telefonu, może ktoś się skusi.

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Golasy nie golasy, rynek weryfikuje. Pamiętaj że masz 2.0 ośkę więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. W okolicach 40 tysięcy można spokojnie szukać 3.2 4x4, co sporo osób robi po zapoznaniu się z tematem tt w połączeniu z 4x4. Co do foteli, to niestety mk2 ma słabej jakości materiały...

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    wielkopolska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    0000
    Posty
    25
    Napisalem na priv

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Oproznij szkrzynke jesli mozesz

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17
    @up juz
    Samochod na chwile obecna zostal zarezerwowany i zaliczkowany

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódzkie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Silver
    Posty
    27
    Ja przed zakupem TT obejrzałem kilkanaście egzemplarzy sprowadzonych w cenie około 40tyś. Powiem szczerze, że każdy z nich to była "skarbonka" po przejściach... O 3.2 w tej cenie można pomarzyć. Dopiero w cenie około 50tyś za ośkę w DSG był jakiś konkretny wybór... Mówię o rocznikach 2007-2009...

  7. #7
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Berserk Zobacz posta
    Ja przed zakupem TT obejrzałem kilkanaście egzemplarzy sprowadzonych w cenie około 40tyś. Powiem szczerze, że każdy z nich to była "skarbonka" po przejściach... O 3.2 w tej cenie można pomarzyć. Dopiero w cenie około 50tyś za ośkę w DSG był jakiś konkretny wybór... Mówię o rocznikach 2007-2009...
    Z cenami to mocno poleciałeś.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódzkie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Silver
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Z cenami to mocno poleciałeś.
    Zależy czego się szuka. Dla jednego coś będzie igłą dla innego bez szału. Ja akurat jestem wybredny i wolę dołożyć parę groszy i być zadowolonym z zakupu... Nie mówię że "ktoś" nie znajdzie ładnego auta w tej cenie, ja nie znalazłem nic szczególnego w cenie oscylującej przy 40tyś... po protu moja subiektywna opinia i każdy ma swoją. Wiadomo jak komuś nie przeszkadza przebieg 200kkm+ i brak jakiegokolwiek udokumentowania to ok, ja szukałem z pełną dokumentacją, serwisem do końca w ASO i przebiegiem poniżej 100kkm. Dlatego w tej cenie nie było praktycznie żadnego wyboru
    Pozdrawiam elmacho!
    Ostatnio edytowane przez Berserk ; 10-02-2019 o 20:17

  9. #9
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Berserk Zobacz posta
    Zależy czego się szuka. Dla jednego coś będzie igłą dla innego bez szału. Ja akurat jestem wybredny i wolę dołożyć parę groszy i być zadowolonym z zakupu... Nie mówię że "ktoś" nie znajdzie ładnego auta w tej cenie, ja nie znalazłem nic szczególnego w cenie oscylującej przy 40tyś... po protu moja subiektywna opinia i każdy ma swoją. Wiadomo jak komuś nie przeszkadza przebieg 200kkm+ i brak jakiegokolwiek udokumentowania to ok, ja szukałem z pełną dokumentacją, serwisem do końca w ASO i przebiegiem poniżej 100kkm. Dlatego w tej cenie nie było praktycznie żadnego wyboru
    Pozdrawiam elmacho!
    Taka argumentacja jak najbardziej do mnie trafia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Berserk Zobacz posta
    Zależy czego się szuka. Dla jednego coś będzie igłą dla innego bez szału. Ja akurat jestem wybredny i wolę dołożyć parę groszy i być zadowolonym z zakupu... Nie mówię że "ktoś" nie znajdzie ładnego auta w tej cenie, ja nie znalazłem nic szczególnego w cenie oscylującej przy 40tyś... po protu moja subiektywna opinia i każdy ma swoją. Wiadomo jak komuś nie przeszkadza przebieg 200kkm+ i brak jakiegokolwiek udokumentowania to ok, ja szukałem z pełną dokumentacją, serwisem do końca w ASO i przebiegiem poniżej 100kkm. Dlatego w tej cenie nie było praktycznie żadnego wyboru
    Pozdrawiam elmacho!
    Ja mam podobnie. Dla nie kupujący takich aut jak TT gdzie da się w sumie dużo dołożyć dzielą się na dwie grupy - jedni kupują auto kompletnie ciut przepłacone (to ja :P) inni mają dryg i czas do tego by sobie je dopieścić jak tam sobie wymarzyli. Ja mam dwie lewe ręce do takiej roboty do tego brak garażu i czasu więc na ogół kupuję auto ponad cenę nazwijmy to okazyjną zmieniam olej dorzucam choinkę zapachową i latam.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #11

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17
    @elmacho
    Temat można zamknąć, samochód ma już nowego właściciela.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •