Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Wątek: Mk2 co i jak?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Jako ze mialem w posiadaniu prawdziwe Q (audi a8 d3 ) jazda jest swietna ale nie odczuwa sie wogole jego dzialania i tak ma byc . Bylo kilka sytuacji podbramkowych na lodzie sniegu i deszczczu... dzieki q zawsze bez stresowo... niestety te Q w tt to troche taki pic na wode bez urazy .. ale to przednionapedowka z dolanczanym napedem na tyl.... i zanim wogole zareaguje to najpierw nerwowo to odczujesz.... . Przymierzalem sie do 3.2 w "q" ale dopuscilem od paru dobrych miesiecy latam 2.0 z 2007 r fwd automat /manetki i powiem tak auto lzejsze ze wzgledu na brak dolanczanego napedu na tyl ... bardzo ladnie sie zbiera dla mnie ... spalanie w miescie 10 l sie zmiescisz z tym ze noga kusi.... powiem tak od 9 do 11 max miazto trasa spokojnie 5.7- 6 szybko dynamicznie 7/8.5
    Jak normalnie jezdzisz troszke szalejesz to ubytek jest znikomy oleju.... bynajmniej u mnie ... wiec klopotu olejowego nie mam .... az tak wielkiego ... rozrzad na pasku to oszczednosc ... lancuch i napinacze w poliftowych koszta rosna ... 2.0 q jak dlamnie to slabo sie buja za ciezkie na 211km chyba ze czipsa mu zapodalbys...
    Na co bym zwracal uwage przy zakupie .... 2.0
    1 xenony
    2. automat
    3.manetki
    4.grzane stolki
    5.rnse
    6.drl
    7.czujnik zmierzchu
    8.tylne lampy z czarnym srodkiem
    Jedyne czego nie bardzo nie lubie w 2.0 to wydech jednostronny ....
    Jestem juz po swapie na wydech z 3.2 ... moze moja wypowiedz tobie cos pomoze podczas zakupow
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 05-05-2020 o 19:12

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez TT666 Zobacz posta
    Jako ze mialem w posiadaniu prawdziwe Q (audi a8 d3 ) jazda jest swietna ale nie odczuwa sie wogole jego dzialania i tak ma byc . Bylo kilka sytuacji podbramkowych na lodzie sniegu i deszczczu... dzieki q zawsze bez stresowo... niestety te Q w tt to troche taki pic na wode bez urazy .. ale to przednionapedowka z dolanczanym napedem na tyl.... i zanim wogole zareaguje to najpierw nerwowo to odczujesz.... .
    Zanim zacząłeś wypowiadać się o napędach quattro stosowanych w AUDI TT byłoby dobrze, gdybyś miał porównanie w działaniu haldex'ów generacji 1,2,4 i 5.
    Po wypowiedzi widać, że nie ze wszystkimi miałeś do czynienia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Cytat Zamieszczone przez TT666 Zobacz posta
    Na co bym zwracal uwage przy zakupie .... 2.0
    Na co bym zwracał uwage przy zakupie to... żeby nie było złożone z 3-ech TT-tek, a jak już była składana to, żeby było to zrobione zgodnie ze sztuką przede wszystkim

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •