Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    No to faktycznie mam nadzieje ze to nie jakas lipa bedzie...miedzy czasie niestety dowiedzialem sie od Abt ze niestety nie ma opcji juz dostac takiej dokladki ani calego zderzaka bo po 5 latach produkcji kazdej limitowanej wersji zaprzestaja produkcji czesci i pozostaje niestety rynek wtorny (Pachura dystrybutor Abt na Polske) lub na zamowienie jeszcze dorobic. Polecili mi firme Varbon z Poznania co robia takie rzeczy ale z karbonu i az boje sie zapytac co oni mi powiedza ;/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i niestety bylem zmuszony wystawic moja ukochana tt ke na sprzedaz bo wyszla ciezka sytuacja zyciowa, zmuszony jestem albo sprzedac te autko jeszcze drugie autko i co tylko popadnie :/

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    No to faktycznie mam nadzieje ze to nie jakas lipa bedzie...miedzy czasie niestety dowiedzialem sie od Abt ze niestety nie ma opcji juz dostac takiej dokladki ani calego zderzaka bo po 5 latach produkcji kazdej limitowanej wersji zaprzestaja produkcji czesci i pozostaje niestety rynek wtorny (Pachura dystrybutor Abt na Polske) lub na zamowienie jeszcze dorobic. Polecili mi firme Varbon z Poznania co robia takie rzeczy ale z karbonu i az boje sie zapytac co oni mi powiedza ;/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i niestety bylem zmuszony wystawic moja ukochana tt ke na sprzedaz bo wyszla ciezka sytuacja zyciowa, zmuszony jestem albo sprzedac te autko jeszcze drugie autko i co tylko popadnie :/
    W ogłoszeniu piszesz że możliwa zamiana na S4, S6 itp. to po co piszesz o jakiejś sytuacji życiowej? Chcesz sprzedać- sprzedawaj, tutaj nikomu nie musisz się usprawiedliwiać sytuacją życiową

  3. #3
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    W ogłoszeniu piszesz że możliwa zamiana na S4, S6 itp. to po co piszesz o jakiejś sytuacji życiowej? Chcesz sprzedać- sprzedawaj, tutaj nikomu nie musisz się usprawiedliwiać sytuacją życiową
    Dobra głupie pomysły przeszły mi już i zostawiam autko, tak szczerze mówiąc to pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy Jasiel ale przyczyniłeś się swoim postem do tej decyzji że zostawiam te auto także Dziękuję

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zderzak dotarł tak więc już nie długo zmiana na Ori a do tego bonus dla użytkownika Buba (tak to ten grill) teraz czekam aż ściągniesz swój grill ... i przy okazji jako że farba już płatami odchodziła z tylnych zacisków to je musiałem zabezpieczyć na zime. Stary zderzak z dużym grilem z audi A8 jest na sprzedaż.


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    spotkała mnie nie ciekawa przygoda w ostatnim czasie, może ktoś ma pomysł co to może być...

    Jakiś miesiac temu wystąpił problem z alternatorem (przestał ładować), dałem go do regeneracji i zauważyłem że jak odpale auto i zostawie żeby się nagrzało (włączam ogrzewanie tylnej szyby) to wszystko jest ok ale jak tylko włącze światła to zapala się znaczek akumulatora (ksenony sa nowe ale po właczeniu prawy przerywa i miga przez chwile, po 3 sekundach normalnie swieci) po ruszeniu i chwilowej jeździe znaczek gaśnie i wszystko było ok.
    Podczas jazdy gdy włącze ogrzewanie szyby tył też potrafił się zapalić znaczek aku... pisze w czasie przeszłym bo wczoraj niestety żona stała w korku i zapalił się jej znaczek aku po chwili wszystko inne się zaświeciło i auto zgasło i już nie odpaliło... Laweta i do warsztatu.

    Alternator na szczęscie jest na gwarancji (jesli chodzi o regeneracje) sam akumulator jest nowy. Może ktos miał podobną sytuacje kiedyś?

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •