Pokaż wyniki od 1 do 15 z 506

Wątek: _kris & TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Krzysiu z filtrem paliwa miałem to samo, wymieniłem co prawda zaraz po zakupie, lecz to nie zmienia faktu że siedział tam od początku! Po wymontowaniu z ciekawości dziabnąłem go w pół i powiem ci że nie wiem jakim cudem jeszcze paliwo przepuszczał. To co tam było to poprostu Dramat przez duże D.

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Nigdy nie wymieniales filtra paliwa?? :O Paaaanie Moderatorze!
    No niestety
    Aż głupio się przyznać.

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Zostal moderatorem to go teraz stać!
    Dokładnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta

    Jestem przeciw takim stylistycznym modom. Sam staram się utrzymać maksimum oryginału w moim TT... wstawiłem tylko inne felgi i radio nie jest oryginalne. Ile egzemplarzy, ilu właścicieli tyle różnych rozwiązań... ale o gustach się nie dyskutuje. Może i nie wygląda to fatalnie ale... no dobra, to Twój bolid
    Po ponad pięciu latach jazdy serią coś trzeba pozmieniać, urozmaicić, może trochę inaczej niż większość, może podobnie do większości. Trochę gusta się zmieniają, ale mod odwracalny będzie jak coś

    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Krzysiu z filtrem paliwa miałem to samo, wymieniłem co prawda zaraz po zakupie, lecz to nie zmienia faktu że siedział tam od początku! Po wymontowaniu z ciekawości dziabnąłem go w pół i powiem ci że nie wiem jakim cudem jeszcze paliwo przepuszczał. To co tam było to poprostu Dramat przez duże D.
    To dobrze, że mój poleciał do kosza. Bo by bardziej zabolało zobaczyć syf w środku, a tak chociaż cieszy fakt wymiany (w końcu).
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •