Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Hmm...
    Cieszę się, że jest motywacja po moim komentarzu

    To co widziałem wcześniej, a "paczam" dzisiaj to mega progres.
    Bardzo dobrze, że w końcu czysty, strasznie szpecił detale z logo ABT pod maską.
    Pięknie Panie Kolego!!!
    A dziękuje motywacja zawsze jest, gadasz jakbyś mnie nie znał ... przynajmniej jest czyściej a teraz w kolejce rozrząd kompletny przed zlotem mnie czeka i może na coś jeszcze uda się odłożyć jakieś pieniążki.

    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    Hmmm ja mam pomalowany na czarno, i jak tak sobie patrzę na Twój.... cholera! nie wiem czy nie bede farby zdzierał
    Coś Ty nie myśl nawet o zdzieraniu, u Ciebie to fajnie pasuje i się komponuje z czerwoną pokrywą a u mnie jest tylko czarno i trochę srebrno. Po za tym aż takiego lustra to nie ma i tylko tak na zdjęciu wygląda jakby się super błyszczało, myślałem o tym aby to w chromie walnąć i kolektor i przepustnicę ale potem usłyszałem koszta i problemy z przepustnicą i już sobie darowałem



    Jeszcze tylko "tutka" wrzucę jak się z upload-uje i będzie coś nie co dla potomnych.



    ps. tutek wrzucony w odpowiednim dziale, na razie nie odpalam nawet auta i chyba na spokojnie poczekam na Eslaw-a z Vagiem, przy okazji piwko i sprawdzenie czy dalej nie ma żadnych błędów
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 23-03-2019 o 00:32

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    A dziękuje motywacja zawsze jest, gadasz jakbyś mnie nie znał ... przynajmniej jest czyściej a teraz w kolejce rozrząd kompletny przed zlotem mnie czeka i może na coś jeszcze uda się odłożyć jakieś pieniążki.



    Coś Ty nie myśl nawet o zdzieraniu, u Ciebie to fajnie pasuje i się komponuje z czerwoną pokrywą a u mnie jest tylko czarno i trochę srebrno. Po za tym aż takiego lustra to nie ma i tylko tak na zdjęciu wygląda jakby się super błyszczało, myślałem o tym aby to w chromie walnąć i kolektor i przepustnicę ale potem usłyszałem koszta i problemy z przepustnicą i już sobie darowałem



    Jeszcze tylko "tutka" wrzucę jak się z upload-uje i będzie coś nie co dla potomnych.



    ps. tutek wrzucony w odpowiednim dziale, na razie nie odpalam nawet auta i chyba na spokojnie poczekam na Eslaw-a z Vagiem, przy okazji piwko i sprawdzenie czy dalej nie ma żadnych błędów
    Po demontazu kolektora nie musisz miec obaw co do odpalania. Wazne aby syfu nie nalecialo do kanalow ale jesli tak sie stalo to vag nie pomoze. Takze pal dziada bo to na prawde drobna operacja a kluczowe jest tylko to aby zachowac czystosc w srodku gdyz nawet drobne syfki moga sie podstawic pod zawor i straci kompresje:/

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •