Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 115

Wątek: Ogolnopolski zlot Audi TT

  1. #91
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Jeśli mówimy o poważnym dużym zlocie TT z całej Polski proponowałbym najpierw rozważyć poniższe punkty:

    1. Termin zlotu? W jakim dniu? (zastanowić się czy wtedy będzie długi weekend jeśli nie to zaplanować w czasie gdzie najwięcej % ludzi będzie miało wolne)

    2. Miejsce zlotu wraz z uzasadnieniem tego a nie innego miejsca. (miejsce to powinno przede wszystkim pozwalać na zaparkowanie dużej ilości aut i nie mówię tutaj o szybkim spotkaniu pod marketem. Lokalizacyjnie +- środek Polski. Powinny być jakieś dodatkowe "atrakcje" i nie mam na myśli tutaj picie browara bo nie każdy przyjedzie po to, żeby się napić i spać tam. Wspominacie coś o Sielpi, proszę zatem napiszcie dlaczego takie miejsce i dlaczego warto tam zrobić spot?

    3. Koszty jakie ewentualnie trzeba będzie ponieść. (osoby zainteresowane noclegiem lub jakimiś lokalnymi atrakcjami itp.)

    4. Trzeba przygotować wstępna listę uczestników aby wiedzieć ile mniej więcej ludzi planuje przyjechać na spot. To pomoże w wyborze miejsca. Trzeba wziąć poprawkę, że liczba zadeklarowanych nie przełoży się na rzeczywistość (przyjedzie mniej niż się zadeklaruje) ale da obraz tego o jakim zainteresowaniu spotem mówimy.
    Smialo mozesz zostac Prezesem tego zamieszania podoba mi sie to co piszesz Ps.nie moge wysylac Ci wiad.na priv.

  2. #92
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    wstępnie jest plan by zrobić to w Wawrzykowiżnie, w ośrodku do ktorego wczesniej wrzucałem linka, na którym widac ze ogarniają tego typu imprezy .... narazie nie jest robiona zadna lista itd, bo pierw chcemy tam podjechac, zorientowac sie ile tak naprawde sa w stanie pomiescic aut i osób, i jak wychodził by wstępnie kosztorys zlotu ... i dogadać sie z włascicielami do jakiego czasu mamy zlożyć/zarezerwowac chęć zlotu ... jak będą znane powyzsze, mozna juz wtedy iść pęłną para, zbierać zgloszenia chętnych osob , kasiore itd itp ... pozdro

    PS. chwilowo nie ma mnie w kraju bo wylecialem na tydzień, ale wracam 2 lutego, a trzeciego (niedziela) chcemy tam podjechać ... a Jaaqob stawia wache hej !
    Drr

  3. #93
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    wstępnie jest plan by zrobić to w Wawrzykowiżnie, w ośrodku do ktorego wczesniej wrzucałem linka, na którym widac ze ogarniają tego typu imprezy .... narazie nie jest robiona zadna lista itd, bo pierw chcemy tam podjechac, zorientowac sie ile tak naprawde sa w stanie pomiescic aut i osób, i jak wychodził by wstępnie kosztorys zlotu ... i dogadać sie z włascicielami do jakiego czasu mamy zlożyć/zarezerwowac chęć zlotu ... jak będą znane powyzsze, mozna juz wtedy iść pęłną para, zbierać zgloszenia chętnych osob , kasiore itd itp ... pozdro

    PS. chwilowo nie ma mnie w kraju bo wylecialem na tydzień, ale wracam 2 lutego, a trzeciego (niedziela) chcemy tam podjechać ... a Jaaqob stawia wache hej !
    Tak, tylko żeby z kimkolwiek rozmawiać powinieneś wiedzieć przynajmniej kiedy będzie zlot (termin) i ile mniej więcej ludzi będzie. Wtedy możesz szukać w różnych lokalizacjach bo tak to pojedziesz i powiesz, co? Wie Pan, będzie nas 5 może 35, będziemy 2 mają a może 5 czerwca Chciałbym zauważyć, że ogólnopolski spot jest organizowany dla wszystkich zatem propozycje lokalizacji powinny być podane przynajmniej ze 2 i ostateczny wybór powinna podjąć większość. Nooo chyba, że sam organizujesz wielką imprezę na którą nas wszystkich zaprosisz.
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #94
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    w sumie to nie musze nic organizować ... nie widze problemu , ja się tylko zaoferowałem , i tak chciało kilka osób, zresztą ja sam przeciez tego nie bede robił a włąsnie z ekipą z Łodzi ... ekipą czyli ja , Ty, Ziembol i Matteusz i kto by jeszcze chciał ... nie rozumie co żeś sie tak nagle obudził w temacie i jaki biznes w tym widzisz ... ale ja wchodze w to całkiem bezinteresowanie ... i chcialbym by ta impreza wypaliła, by fajnie spedzic czas z resztą klubowiczów ktorych się nie zna a pozna <piwo>

    jak byś chciał wiedziec to lokalizacji było podanych kilka wystarczy przeczytac kilka stron do tyłu, i z osob ktore sie wypowidzialy w temacie chyba ta wawrzykowizna pasowala najbardziej , i tak samo termin majowy... ja nikogo do niczego nie zmuszam, i to nie moja wina ze wypowiedzialo się moze z 5 osob co im tak naprawde pasuje

    zresztą wyprawe w to miejsce chcemy zrobić czysto krajoznawczo, by mieć jakiekolwiek rozeznanie i porownanie ... plus wlasnie wstepny kosztorys

    a ogolnie chyba najlepiej bedzie coś narzucić, by kazdy w miare się dostosował ... bo takie dogadywanie sie co komu pasuje (termin plus miejsce) to moze trwac do usranej śmierci , a czas leci nieubłagalnie, a nie jestesmy jedyną nacją w kraju co zamierza coś zorganizować... a tak kazdy bedzie wiedzial wstępnie kiedy, i sobie dostosuje życie pod ten termin i po problemie
    Drr

  5. #95
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    To nie moja branża abym miał w tym jakiś biznes chodzi mi bardziej o to, że czym więcej nas będzie i czym lepiej to będzie zorganizowane tym będzie fajniej, wszyscy będą się dobrze bawić. Jak sam widzisz, ludzie zbytnio się nie zainteresowali tematem dlatego się odezwałem w temacie aby pomóc bo fajnie byłoby abyśmy wszyscy się spotkali.

    1 kwietnia na spot organizowany w Łodzi przyjechało ok 12 TT. To prawie tyle co na Warszawskim spocie. Jak się dobrze przygotujemy jest szansa, że będzie 20+ TT. Majówka była organizowana w Gdańsku i mimo lokalizacji było całkiem sporo TT.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #96
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    DoktorSr ma racje, na samym poczatku zaproponowałem zrobić liste to zostalem zrypany, że musza byc same konkrety najlepiej narzucone przez jedna osobe lub przez kilka osob, bo wiadomo ze kazdy bedzie wydziwiał i kazdemu nie bedzie pasowało :P

  7. #97
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Pierwsze co musi być to termin, nie że majówki itp, tylko konkretna data. Bez tegonie ma co robić listy osób. Skąd mam wiedzieć czy przyjadę jak nie ma konkretnej daty, każdy ma soje plany i może niektórzy z nas nie będą w stanie w zaproponowanym terminie przyjechać na zlot.

    Może warto podać trzy, cztery daty i zrobić sondę i wybrać jedną?
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #98
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Pierwsze co musi być to termin, nie że majówki itp, tylko konkretna data. Bez tegonie ma co robić listy osób. Skąd mam wiedzieć czy przyjadę jak nie ma konkretnej daty, każdy ma soje plany i może niektórzy z nas nie będą w stanie w zaproponowanym terminie przyjechać na zlot.

    Może warto podać trzy, cztery daty i zrobić sondę i wybrać jedną?
    Dokładnie o tym właśnie myślałem.
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #99
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    pisząc majówka ma się tylko jeden termin na myśli a nie cały przedział maja haha ... a w tym roku majówka wypada bardzo długa bo aż 5 dni wolnego pod rząd ;]
    Drr

  10. #100
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    pisząc majówka ma się tylko jeden termin na myśli a nie cały przedział maja haha ... a w tym roku majówka wypada bardzo długa bo aż 5 dni wolnego pod rząd ;]
    Tak, ale nie każdemu pasuje każdy z 5 dni.

    http://www.klubtt.pl/off-top-free/11...013-sonda.html tutaj jest sonda, każdy niech się określi to będziemy mieć obraz tego jaki dzień jest najodpowiedniejszy. Wybrać można wszystkie sugerowane dni jeśli komuś jest bez różnicy termin (może w każdym podanym). Jeśli komuś pasuje tylko jeden konkretny dzień niech go wybierze. Tym sposobem będzie wiadomo w jaki dniu najwięcej osób będzie mogła się spotkać. Patrząc na to jak spotykaliśmy się na majówce w ubiegłym roku celowo wybrałem 1,3,4 maja pomijając 2 maja z racji takiej, że cześć ludzi 2go maja może pracować 1,2 ustawowo święto a 4ty to już sobota więc najbardziej prawdopodobne terminy aby dopasować "większości".
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #101
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    w sumie to nie musze nic organizować ... nie widze problemu , ja się tylko zaoferowałem , i tak chciało kilka osób, zresztą ja sam przeciez tego nie bede robił a włąsnie z ekipą z Łodzi ... ekipą czyli ja , Ty, Ziembol i Matteusz i kto by jeszcze chciał ... nie rozumie co żeś sie tak nagle obudził w temacie i jaki biznes w tym widzisz ... ale ja wchodze w to całkiem bezinteresowanie ... i chcialbym by ta impreza wypaliła, by fajnie spedzic czas z resztą klubowiczów ktorych się nie zna a pozna <piwo>

    jak byś chciał wiedziec to lokalizacji było podanych kilka wystarczy przeczytac kilka stron do tyłu, i z osob ktore sie wypowidzialy w temacie chyba ta wawrzykowizna pasowala najbardziej , i tak samo termin majowy... ja nikogo do niczego nie zmuszam, i to nie moja wina ze wypowiedzialo się moze z 5 osob co im tak naprawde pasuje

    zresztą wyprawe w to miejsce chcemy zrobić czysto krajoznawczo, by mieć jakiekolwiek rozeznanie i porownanie ... plus wlasnie wstepny kosztorys

    a ogolnie chyba najlepiej bedzie coś narzucić, by kazdy w miare się dostosował ... bo takie dogadywanie sie co komu pasuje (termin plus miejsce) to moze trwac do usranej śmierci , a czas leci nieubłagalnie, a nie jestesmy jedyną nacją w kraju co zamierza coś zorganizować... a tak kazdy bedzie wiedzial wstępnie kiedy, i sobie dostosuje życie pod ten termin i po problemie
    Racja jak zaczniemy wszystko solidarnie ustalać to może na 2014 zdążymy, majówki w tym roku są dwie, a decyzje podejmie się po wizycie doktora w omawianym wcześniej ośrodku, potem zadeklaruje się lista chętnych.

    EDYCJA ---------- Post dodany 22:14 22:17 ---------- EDYCJA

    http://wawrzkowizna.com.pl/pl/oferty...tow-pasjonatow
    Jaaqob mam wrażenie że nie czytałeś całego wątku.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #102
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501
    Fajnie się prezentuje ta miejscówka mi pasuje

  13. #103
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Racja jak zaczniemy wszystko solidarnie ustalać to może na 2014 zdążymy, majówki w tym roku są dwie, a decyzje podejmie się po wizycie doktora w omawianym wcześniej ośrodku, potem zadeklaruje się lista chętnych.

    EDYCJA ---------- Post dodany 22:14 22:17 ---------- EDYCJA

    http://wawrzkowizna.com.pl/pl/oferty...tow-pasjonatow
    Jaaqob mam wrażenie że nie czytałeś całego wątku.
    Jak ma być duży spot wypadałoby najpierw ustalić jego datę, która bedzie pasowała większości. Jest sonda i w niedługim czasie będzie wiadomo. Co do miejsca to się nie wtrącam. Najważniejsze żeby było jak najwięcej klubowiczów.
    I don't have dreams, I have goals.

  14. #104
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja nie głosuję bo postaram się dostosować do każdego terminua bez sensu zaznaczać wszystkie opcje bo efekt jest taki sam jak bym nie zaznaczył nic:P

  15. #105
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Koleżanki i Koledzy jak wróci tylko Doktor zajmiemy się tematem i wszystkiego się dowiemy przedstawimy konkretny termin i każdy wypowie się czy mu odpowiada . Oczywiście zakładam już z góry ,iż wielu osobą może coś wypaść , ale liczę na minimum +20 TT na tym spocie będzie to test klubowiczów. Ja przełożę każdy wyjazd by uczestniczyć w spocie ogólnopolskim Wydaje mi się że sprawy organizacyjne typu robienie Sondy jest spoko ale wiem z doświadczenia że wiele osób się zdeklaruję a później i tak nie przyjedzie więc najlepszym rozwiązaniem będzie podanie sztywnego terminu i zrobienie tego tak by każdy był co myślicie ??

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 24-06-2017, 12:33
  3. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa - NOWE MIEJSCE
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 11:02
  4. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  5. Ogólnopolski ZLOT AUDI TT na POMORZU, obecność OBOWIĄZKOWA
    Przez MichalTT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 08:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •