Pokaż wyniki od 1 do 15 z 222

Wątek: Audi TT apx - renowacja by Pawel-2005

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Nie wyznaje sie na wiekszosci cen ale 500 za olej filtr i insert do napedu....to jakies nieporozumienie.

    Ps. Jak ktos ma mk1 i to czyta-zainwestuj te 70na zbiornik na plyn-pod maska 10lat młodziej


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Nie wyznaje sie na wiekszosci cen ale 500 za olej filtr i insert do napedu....to jakies nieporozumienie.

    Ps. Jak ktos ma mk1 i to czyta-zainwestuj te 70na zbiornik na plyn-pod maska 10lat młodziej

    Hubi, moje główne szczęście polega na tym, że Paweł policzył mi renowację Yody nieco łagodniej niż wynika z prostej wyliczanki kosztów poszczególnych prac i części przez niego przedstawionej - przyjmijmy, że dostałem rabat za całościowe zlecenie ogarnięcia całokształtu prac Więc nie uznałem za eleganckie i stosowne dyskutować nad ceną wymiany oleju, filtra oraz ceną insertu wraz z całą robocizną Zresztą nie mam pojęcia ile taka akurat czynność powinna kosztować. Zakładam, że w serwisie Audi pewnie z 5 tysięcy

    Patent na nowy zbiornik podrzucił któryś z kolegów z forum, nie pamiętam nawet czy w wątku Pawła czy w jakimś innym. W każdym razie dziękuję za pomysł - robi robotę rewelacyjnie, a koszta, w relacji do całości, żadne.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Nie wyznaje sie na wiekszosci cen ale 500 za olej filtr i insert do napedu....to jakies nieporozumienie.

    Ps. Jak ktos ma mk1 i to czyta-zainwestuj te 70na zbiornik na plyn-pod maska 10lat młodziej


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ori olej plus filtr ori to 280-300zl. Insert stówke i jeszcze wymienialem uszczelkę pod sterownikiem. Nie uwazam aby to bylo duzo za taka operacje:/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •