Pokaż wyniki od 1 do 15 z 72

Wątek: Simon - biały Roadster 2.0 TFSI

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    Bardzo ladna sztunia tetunia jesli chodzi o tempomat to jak dla mnie zbyteczna rzecz,ja nie potrafie jezdzic jednym tempem przez kilkanascie km np. na autostradzie. :P ale co kto lubi nie obejrzysz sie a Ci tych konikow bedzie brakowalo pozdro.

  2. #2
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    Też miałem montować - ale odpuściłem, w Krakowie montują w jednej firmie za 650 PLNów.
    Pewnie masz na myśli tę firmę z Krakowa - http://allegro.pl/tempomat-do-audi-a...506454705.html ?

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Czytając o tempomacie mam wrażenie, jakbym czytał kiedyć o automatycznych skrzyniach. Że nie warto, że więcej spalają itd. A prawda jest taka, że tempomat to super sprawa, tylko trzeba jeszcze dodatku - autostrady. U nas tego za mało, więc nie ma gdzie tempomatu używać. Jak dla mnie super sprawa - a największa zaleta to spokój - doceniłem go we Włoszech, u nas jeszce za wcześnie.
    Bardzo dobrze podsumowałeś dyskusję o tempomacie, które przypadkiem się tutaj zrodziła .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ŁukaszS Zobacz posta
    nie obejrzysz sie a Ci tych konikow bedzie brakowalo pozdro.
    Wiem ... W dodatku to forum jeszcze bardziej człowieka nakręca ... im dłużej tutaj siedzę i czytam co inni klubowicze wyprawiają pod maskami swoich TT-ek tym bardziej nachodzi mnie ochota, żeby podrasować i swoją. W każdym bądź razie już zdążyłem przemyśleć STAGE1 (które jeszcze kilka dni temu, w pierwszym poście zakładałem raczej jako ewentualność) i dopisuję to do swoich planów na wiosnę/lato 2014!
    Ostatnio edytowane przez Simon ; 16-10-2013 o 23:24

  3. #3
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Wiem ... W dodatku to forum jeszcze bardziej człowieka nakręca ... im dłużej tutaj siedzę i czytam co inni klubowicze wyprawiają pod maskami swoich TT-ek tym bardziej nachodzi mnie ochota, żeby podrasować i swoją. W każdym bądź razie już zdarzyłem przemyśleć STAGE1 (które jeszcze kilka dni temu, w pierwszym poście zakładałem raczej jako ewentualność) i dopisuję to do swoich planów na wiosnę/lato 2014!
    hehe, na lato to sobie pewnie dopiszesz Stage2, jeśli wytrzymasz bez Stage3

  4. #4
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    hehe, na lato to sobie pewnie dopiszesz Stage2, jeśli wytrzymasz bez Stage3
    Hahaha, to jest bardzo niewykluczone ... ehh, a zanim tutaj trafiłem to w ogóle nie myślałem o tuningu TT-ki, którą kupię... a tutaj zaledwie 3 tygodnie po zakupie i już zaczyna mi to chodzić po głowie ...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-07-2017, 23:13
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •