Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Widac duze zaciecie i spora moneta idzie w to tt. Tak z mojego doświadczenia doradziłbym ale na to chyba juz troszke za pozno to lepiej kupic quattro. Mk1 sa juz na tyle tanie ( mysle ze dla kolegi tez skoro ma fundusze na takie zabawy) ze lepiej bylo dolozyc troszke i kupic dosyc zadbana 225 np z 2001 roku min. Niestety ośka już zawsze będzie oska bo przeszczep przy obecnych cenach aut jest totalna bzdura.
Nawet jesli komus nie zalezy na mocy to auto sie innaczej prowadzi ma 6 bieg i jest inna kultura zmian biegow bo te 5 biegowe skrzynie sa troszke slabe;(

Poza tym gratuluje zaciecia.
Jest gdzies fotka konsoli 2 din jak wyglada na desce i w dobrym swietle ? Bo ja widzialem jedna na zywo i calkiem fajna opcja szczerze...
Na q już za późno. Sentyment chyba włożonej pracy przez parę lat do mojej ośki . Myślałem nad zamianą na Quattro ale cóż. Nie szaleję więc ośka mi wystarcza. Panel DIN 2 mam zrobiony własnoręcznie ale wracam do ori. Zawsze mogę zamienić na 2din. Miałem pomysł na spersonalizowany projekt i w tym roku się uda go skończyć. Większość robię sam i nie zawsze jest na to czas. Ale pomalutku dopnę swego. A jak już jesteś na link to czy można dokupić uszczelki tylnych lamp czy muszę znowu coś wykombinować? Dzięki za dobre słowo.

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka