Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Wątek: Pierwsza TT'ka do 18 Tyś - Co i jak

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    U siebie musialem wymienić świece, jedną lambdę (przy tym mam nadzieję, że mi druga nie wywali niedługo), cewki będa nowe Beru jutro, bo mi strasznie szarpie i muli, klocki będe musiał sobie kupić, ale na razie szukam jakiej firmy kupić.
    Przepływomierz u mnie jest na chodzie więc się cieszę, ale czujnik temperatury (przy przepływomierzu) jest cały brudne, więc pewnie będe go musiał wymienić (ale kosztuje około 70zł).

    A spalanie masz niezle, ja musiałem co chwilę tankować, ale to za sprawą cewek. Niestety, nie pamiętam jakie mi średnie spalanie wychodziło.

  2. #2
    Awatar ramborior
    Dołączył
    Dec 2016
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    A spalanie masz niezle, ja musiałem co chwilę tankować, ale to za sprawą cewek. Niestety, nie pamiętam jakie mi średnie spalanie wychodziło.
    Dojeżdżam do pracy obwodnicą

    Odnośnie zakupu to warto zwrócić uwagę też na historię auta. Moja TT miała zarejestrowanych ponad 30 wizyt w ASO w Szwajcarii i wszystko wymienione na czas włącznie z rozrządem. A przebieg nie był mały bo przy zakupie miała 306000 km. Ale wolałem spory i na 100% oryginalny niż mały i kręcony na 140 tyś

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •