Miarodajny czy nie mało istotne, są ludzie którym ciężko dogodzić i pewnie po 20 ustawkach jak któryś bym w końcu przegrał to pewnie był by najbardziej miarodajny, więc owszem wyścigi będą, ale z mocniejszymi GTR, bo na seryjne szkoda mi paliwa i osprzętu który za każdym takim wyścigiem trzeba obciążać w 100% więc lepiej zostawić na inne okazje

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
tak się składa ze to ja siedziałem za sterami tego GTRa jeśli chodzi o TEN kill. Z mojej perspektywy, a wlasciwie z perspektywy kamery pasażera wyglądało to tak:

https://www.youtube.com/watch?v=gdu5eXTqWlM (Przewinąć do 3:16)

Na pewno na starcie zamuliłem bo Żuczek szybciej wdepnął ale niewiele(max 1s) a odjechał sporo.


imo GTR to bardzo fajny woz i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie i ma coś czego nie ma żadna TTka , tak samo TT ma to czego nie ma GTR ,chociażby wykonanie wnętrza, materiały i sam ogólny wygląd auta w środku

Szerokosci.
Czyli reakcja na gaz u mnie prawidłowa wciskasz i jedziesz, tam na pierwszym filmiku był inny kierowca, mam nadzieje że on też nie zamulił, bo zaraz wyjdzie że wyścig nie ważny, bo coś tam coś tam