Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Wątek: witajcie! wrzucam logi , proszę was o sprawdzenie...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Witam,
    No to jeśli pompa wymieniona, świece ponoć dobre, to chyba zostały wtryskiwacze, ale jak koledzy pisali (są bardziej doświadczeni), żeby nie ruszać? Hmm.....
    Trzeba (wg mnie) pojechać na hamownię (koszta) i sprawdzić co tam siedzi. Nie pałuj bo silnik może spłynąć. Poszukaj we Wrocławiu jakiegoś tunera, może on coś doradzi. Być może wtryski nie wydalają. Musisz sam podjąć decyzję, a świece i tak zmień.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Witam,
    No to jeśli pompa wymieniona, świece ponoć dobre, to chyba zostały wtryskiwacze, ale jak koledzy pisali (są bardziej doświadczeni), żeby nie ruszać? Hmm.....
    Trzeba (wg mnie) pojechać na hamownię (koszta) i sprawdzić co tam siedzi. Nie pałuj bo silnik może spłynąć. Poszukaj we Wrocławiu jakiegoś tunera, może on coś doradzi. Być może wtryski nie wydalają. Musisz sam podjąć decyzję, a świece i tak zmień.
    Pozdrawiam.
    Witaj
    Jest jakiś sposób na sprawdzenie samemu wtrysków, jak kupiłem to auto to gość mówił że wszystkie filtry wymienione a okazało się że filtra paliwa dawno dawno nie wymieniał, i był tak zasyfiony ze aż czarna maź z niego leciała, i nie wiem czy to to nie poszło na wtryski i przytkało je, tylko czy da się je jakąś sprawdzić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •