Pokaż wyniki od 1 do 15 z 221

Wątek: Fazerowa ośka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    R32 hamuja o niebo lepiej niz seria. Albo napiszę innaczej. Seria nie hamuje a taki zestaw r32 plus tyl 280/288 już sobie daje radę nawet i na torze. 312mm to bieda ale zobaczymy czy w a3 się sprawdzą te super tarcze które są już u mnie. Lekkiego życia ze mną i a3 nie bedą miały także się okaże czy przejdą test.

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    O tym jak "Ośka" hamuje, to przekonam się dopiero w wakacje w 2020 r. (jak dam radę poskładać), i mam nadzieję, że wtedy się spotkamy Pozdrowienia dla Sylwi i trzymaj Kanapa kciuki, bo jednak projekt na odległość, to jest wyzwanie.
    Będziemy razem mocno trzymać kciuki ! na pewno się uda.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    R32 hamuja o niebo lepiej niz seria. Albo napiszę innaczej. Seria nie hamuje a taki zestaw r32 plus tyl 280/288 już sobie daje radę nawet i na torze. 312mm to bieda ale zobaczymy czy w a3 się sprawdzą te super tarcze które są już u mnie. Lekkiego życia ze mną i a3 nie bedą miały także się okaże czy przejdą test.
    Dzięki za info, muszę kiedyś zobaczyć na żywo jaka jest różnica. Tak właśnie myślałem że o wiele lepiej to będzie hamować. Na szczęście po torze nie jeżdżę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •