Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: YODA by Pawel-2005: NEW BEGINNING

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Co tutaj tak cicho? Może jakiś mały update'cik? Przeglądałem wątek regenracji po raz enty i to lepsze niż ksiązka!

    No chyba, że o czymś nie wiem to z góry przepraszam.

  2. #2
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    Co tutaj tak cicho? Może jakiś mały update'cik? Przeglądałem wątek regenracji po raz enty i to lepsze niż ksiązka!

    No chyba, że o czymś nie wiem to z góry przepraszam.
    Po wielu miesiącach udało mi się w końcu wstawić Yodę na finalne poprawki do Pawła - tyle się działo tematów po drodze, że ciągle nie mogłem się zebrać aby czarnulkę do Płońska zawieźć. Kończące się klocki na tyle na szczęście zmusiły mnie do zaaranżowania wyprawy. Poprawki to pierdółki, których Paweł nie dał rady już zrobić przed finalnym oddaniem autka w marcu, gdzie termin był sztywny z racji na urodziny Najdroższej. Parę tysięcy km nawinęliśmy i jeden zonk tylko - latem rozwaliła się złączka od wentylatora chłodnicy i zaczął się grzać w korkach. Spięty został na aby-aby przez pobliskiego mechanika, teraz Paweł to ogarnie profi. I tyle przygód. Szczegółowy zakres poprawek i dodatkowych upgrade'ów zrobionych w międzyczasie opiszę po odbiorze Yody od Pawła.

    Pozdrówka!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •