Pokaż wyniki od 1 do 15 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    podkarpacie
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Czyli poznałeś Panią (i pewnie jej męża handlarza) od której kupiłem swoje 3.2 w grudniu 2015. Ta biała już wtedy tam stała bo ponoć właśnie mąż jej kupił zamiast wspomnianego 3.2. Nie zaobserwowałem wtedy na niej uszkoxzzen lub śladów uszkodzeń (ale nie przyglądałem się białej a swojej srebrnej ) więc pewnie zrobiona była wcześniej.
    Tak, Panią poznałem, męża nie. Tak od początku trochę to wszystko się kupy nie trzymało. Pani stwierdziła, że to już jej któraś z kolei TTka i że pewnie kupi kolejną, bo je lubi. Zastanawiał, więc fakt dlaczego samochodem jak twierdziła jeszcze w tym roku w ogóle nie jeździła. Dokumentów ze Szwajcarii też żadnych nie miała, bo coś tam... i ogólnie bardzo mało mogła powiedzieć na temat samochodu. Po dokładnym obejrzeniu zauważyłem to co napisałem już wcześniej. Wracając do domu przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że poczekam i poszukam czegoś pewniejszego.

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
    Tak, Panią poznałem, męża nie. Tak od początku trochę to wszystko się kupy nie trzymało. Pani stwierdziła, że to już jej któraś z kolei TTka i że pewnie kupi kolejną, bo je lubi. Zastanawiał, więc fakt dlaczego samochodem jak twierdziła jeszcze w tym roku w ogóle nie jeździła. Dokumentów ze Szwajcarii też żadnych nie miała, bo coś tam... i ogólnie bardzo mało mogła powiedzieć na temat samochodu. Po dokładnym obejrzeniu zauważyłem to co napisałem już wcześniej. Wracając do domu przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że poczekam i poszukam czegoś pewniejszego.
    Bo to jest jej któraś TT z kolei ale fakt, ich historię są naciągane. Mąż to tak specyficzny człowiek.

    W mojej jak stała na postoju przez 5min na włączonym silniku wywaliło "check engine" a że jak prawdziwa fujara zapomniałem wtyczki do obd to nie mogłem zweryfikować co to. Jednak poszedłem all-in i zbijając cenę kupiłem auto. Po dotarciu do domu okazało się że to nie błąd cewki jak twierdził Pan Mąż tylko padnięta sonda... więc nic groźnego ale koleś cwaniaczek od początku mówiąc że błędów nie kasował i że to pierwszy raz wyskoczyło, okazało się w historii kompa, że oczywiście chwilę przed naszym przyjazdem były kasowane błędy ECU swoją wcześniej sprawdzałem wszystkimi możliwymi raportami płatnymi.

    Jak lubisz pewne auta to szukaj i nie żałuj tej z Mielca. Powodzenia.

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    podkarpacie
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Jak lubisz pewne auta to szukaj i nie żałuj tej z Mielca. Powodzenia.
    Nie żałuję, wolę poczekać i znaleźć coś co będzie cieszyło, a nie sprawiało tylko kłopoty.

    Zainteresowały mnie dwa kolejne ogłoszenia, czy ktoś coś więcej wie na temat tych konkretnych samochodów?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#185de02db9 - cena wydaje mi się zdecydowanie wygórowana. Na plus przemawia rocznik i przebieg, na minus silnik. Czy znaczki "TTS" są oryginalne, czy zmienione\dodane?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yTyGw.html - jeśli przebieg jest autentyczny, a historia z ASO jest do sprawdzenia to wydaje mi się, ze jest to dość ciekawa opcja.

  4. #4
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
    Nie żałuję, wolę poczekać i znaleźć coś co będzie cieszyło, a nie sprawiało tylko kłopoty.

    Zainteresowały mnie dwa kolejne ogłoszenia, czy ktoś coś więcej wie na temat tych konkretnych samochodów?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#185de02db9 - cena wydaje mi się zdecydowanie wygórowana. Na plus przemawia rocznik i przebieg, na minus silnik. Czy znaczki "TTS" są oryginalne, czy zmienione\dodane?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yTyGw.html - jeśli przebieg jest autentyczny, a historia z ASO jest do sprawdzenia to wydaje mi się, ze jest to dość ciekawa opcja.
    Czy ja wiem czy wygórowana jak za 12 rok. Choć silnik rzeczywiście kiepski
    Przedni zderzak z TTS tak samo progi, dołożyłbyś tył i naprawdę dobrze by to wyglądało

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •