Pokaż wyniki od 1 do 15 z 506

Wątek: _kris & TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Super Skóra fajnie się świeci Jak podoba Ci się efekt tych środków? Ewentualnie czy masz porównianie z innymi?
    Ja już próbowałam kilku, tańszych, droższych i w sumie efekt zawsze wydaje mi się jednakowy... nie wiem co wybrać na następny raz.

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Super Skóra fajnie się świeci Jak podoba Ci się efekt tych środków? Ewentualnie czy masz porównianie z innymi?
    Ja już próbowałam kilku, tańszych, droższych i w sumie efekt zawsze wydaje mi się jednakowy... nie wiem co wybrać na następny raz.
    Tak jak ZUCZEK napisał, nic dodać
    Pierwszy środek, który użyłem (nie licząc chusteczek do skóry, które nic poza wytarciem z kurzu nie dają).
    Gliptone fajnie odświeża skórę i nawilża. Błyszczenie po dniu, dwóch znika i robi się trochę matowe, przypominające naturalną skórę. Skura się nie ślizga i pachnie "nówką".
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Tak jak ZUCZEK napisał, nic dodać
    Pierwszy środek, który użyłem (nie licząc chusteczek do skóry, które nic poza wytarciem z kurzu nie dają).
    Gliptone fajnie odświeża skórę i nawilża. Błyszczenie po dniu, dwóch znika i robi się trochę matowe, przypominające naturalną skórę. Skura się nie ślizga i pachnie "nówką".
    Czyli efekt jak każdego innego środka do skóry
    Natomiast chciałabym wiedzieć, jak skutkuje stosowanie Gliptone na dłuższą metę w porównaniu do innych "tańszych" środków. Taki porządny zestaw jak Ty masz, to chyba ze 120 zł kosztuje i zastanawiam się z czego ta cena wynika. Lepsze woski? Mniej inwazyjne, dłuższy efekt itp.?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •