Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Zacznijmy może od tego, że AUDI A3 i AUDI TT to różne samochody, o innych typach odbiorców.
Pomimo wspólnych elementów składowych, różnią się od siebie także sposobem prowadzenia.
Jeśli szukasz TT 3.2, to rób to na spokojnie, byś nie żałował swojej decyzji.
I na sam koniec, to akurat ja nie skreślałbym wersji 2.0T, bo potrafi naprawdę miło zaskoczyć, pod różnymi względami.
Jeśli chcesz, to zapraszam do mnie.
Akurat mam TT z silnikiem 2.0T i z silnikiem VR6.
Wiesz co skreślać napewno będę bo jednak VR6 ma piękny dźwięk, mi nie zależy żeby robić kolejne stage
Żeby mieć końcowi 400 konii i wiem ze dźwiganie mocy w VR6 jest drogie bo znam silnik bardzo dobrze.
Jeżdżę nim długo i zależy mi na jego klangu i bezawaryjności

No właśnie czuje ze TT bardziej do mnie przemawia niż A3, pod wieloma względami.
Zaczynajac od prostego faktu ze lubie nowsze auta (ledy , drzwi bez obrazowek szyb i te sprawy).
Kolejna sprawa w A3 żeby wyglądało tak jak chce musze komplementowac czesci , uwzględniać robociznę , nieplanowane wydatki, nakrzywoanie błotników żeby weszły do przedlifta , bo trochę osób to robiło chociaż gra warta świeczki . Jednak TT jest nowsze jak dla mnie bardziej trafia w moja osobę, czuć świeżość i unikatowość, bo nie ma tego dużo na ulicach przynajmniej w moim rejonie.

Wiesz co jeśli bym kupował to koło maja/czerwca wiec aktualnie rozważam i próbuje poszukać jakiejś motywacji po forum, czy ze tak powiem lepiej wydać więcej nie ekonomicznie i mieć TT, czy iść ekonomicznie i skoro już tutaj pewne modyfikacje droższe poczyniłem powinienem przy tym zostać, tu jest mój problem.

Nie ukrywam pewnie by mi pomogło spotkać kogoś z TT 8j 3.2 na Śląsku niedalekim mojego i wtedy pewnie wiedziałbym czy jest szał czy jednak nie. Póki co ciezki dla mnie temat :/